Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem halad a kapcsolatunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigyibogyó22 kérdése:

Miért nem halad a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Több éve ismerjük egymást (7), beszélgettünk, de úgy igazából találkozni csak októbertől kezdtünk. 4szer találkoztunk eddig. Találkozók alkalmával íncselkedik, tovább szövi ezt a játékot, hozzám ér bármilyen helyzetben, simogat, beszélget, kérdezget, érdeklődik, kedveskedik, elvitt étterembe, mindig kérdezi hogy mit szeretnék, akárhová megyünk, azt is mondta hogy ha legközelebb megyek, ez lesz meg az lesz......stb. Első találkozásnál nagyon megkívántuk egymást, így megtörtént a dolog. De már sokszor átbeszéltük ezt, hogy ha megyek mi is lesz. Szóval sok olyan jelet ad, amiből arra lehet következtetni, hogy többet akar mint barátság, és mint szex. De nem vagyok biztos ebben, mert valahogy nem akar haladni ez a dolog. Neki sok a munkája, én messze lakom..de mindig szán rám időt, ha épp nem kell dolgoznia, ilyenkor találkozunk. Egyre jobban mennek a dolgok, nyitottabbak vagyunk, a szex is minden alkalommal jobb, de nem tudom mit akar. Lehet hogy furcsa neki a helyzet, hogy több évnyi írogatás után egyszer csak ott vagyok, és felgyorsultak az események? Mit kéne tennem?

2013. márc. 1. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább neked furcsa a helyzet, mert nem tudsz neki nevet adni, és ha sokáig csak sodródik az ember az szép és jó, csak amíg egy gyereknek nem adunk nevet, azt se tudjuk fiú vagy lány...és egyáltalán, mégis, hogy bánjunk akkor vele.

Nem tudom mihez tartsd magad, és mintha erre is billenhetne az egész, meg amarra is. Olyan semmilyen, és toporogtok egy helyben.

Rákérdezhetsz erre, ha nagyon zavar, és elmondhatod, hogy elbizonytalanodtál, és tanácstalan vagy, most mégis mi akar ez lenni?

2013. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* Nem tudod
2013. márc. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez pontosan így van!!
2013. márc. 1. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!