Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja/szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja/szereti barátnőm az orál szexet?

Figyelt kérdés

Na nem mintha kapni nem szeretne, azzal nincs baja, csak adni nem akar.

Nem különösebben vagyok oda a sz*pásért, szeretem, mert minden pasi szereti, de olyan nagyon sosem senkivel sem voltam oda érte. Egy bizonyos pont után azonban elkezd hiányozni...:/

Visszahúzódó, és konzervatív a barátnőm, azt mondta nem sok pasival volt előttem, és én vagyok az első, akit úgy haza is vitt, hogy ott alvás, szülőknek bemutatás minden.

Szoktam kérlelni, de nemigazán akarja, pedig szó nincs arról hogy nem tartom tisztán magam odalent, meg úgy mindenhol. Eléggé hipochonder, és "szépfiú" típus vagyok, rengeteget adok magamra külső, belső téren egyaránt.

Sok barátnőm volt már ő előtte, és én azt gondolom, hogy lehet fél, hogy ő nem jól csinálná, vagy ilyesmi és azért nem akarja...:/

lehet ebbe valami?

Még egyszer mondom: nem erőszakoskodok az orállal, csak szeretném tényleg egyszer vele is (akit szeretek) kipróbálni, hogy milyen, hiszen mindenkivel más.


Normális válaszokat szeretnék!


22/F

20/L



2013. febr. 28. 18:47
1 2
 11/13 anonim válasza:

Valami erotikus társasjáték ...? :))) Ami közben, esetleg arra kalandoznátok? Vagy 69? :)


Szerintem is attól fél a barátnőd, hogy előtte mennyi nővel volt már dolgod, és azokhoz képest ő nem fog olyan jól teljesíteni. A tényleges okot nyilván csak tőle tudhatod meg, beszéljétek meg, mert itt mi csak találgathatunk :) Én személy szerint szeretek adni is, kapni is :):D:D 19/L

2013. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem egy gusztusos dolog egy farkat szopni... én attol is irtózok, ha engem nyalnak... ez nagyon gusztustalan nah egy pillanat megyek rókázni
2013. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én egy egészen extra új kifogást tapasztalhattam meg a barátnőm tőle, idézem : "azt mondták rákkeltő, úgyhogy vége...." (korábban semmi baja nem volt vele....)
2023. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!