Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akarja/szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja/szereti barátnőm az orál szexet?

Figyelt kérdés

Na nem mintha kapni nem szeretne, azzal nincs baja, csak adni nem akar.

Nem különösebben vagyok oda a sz*pásért, szeretem, mert minden pasi szereti, de olyan nagyon sosem senkivel sem voltam oda érte. Egy bizonyos pont után azonban elkezd hiányozni...:/

Visszahúzódó, és konzervatív a barátnőm, azt mondta nem sok pasival volt előttem, és én vagyok az első, akit úgy haza is vitt, hogy ott alvás, szülőknek bemutatás minden.

Szoktam kérlelni, de nemigazán akarja, pedig szó nincs arról hogy nem tartom tisztán magam odalent, meg úgy mindenhol. Eléggé hipochonder, és "szépfiú" típus vagyok, rengeteget adok magamra külső, belső téren egyaránt.

Sok barátnőm volt már ő előtte, és én azt gondolom, hogy lehet fél, hogy ő nem jól csinálná, vagy ilyesmi és azért nem akarja...:/

lehet ebbe valami?

Még egyszer mondom: nem erőszakoskodok az orállal, csak szeretném tényleg egyszer vele is (akit szeretek) kipróbálni, hogy milyen, hiszen mindenkivel más.


Normális válaszokat szeretnék!


22/F

20/L



2013. febr. 28. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Büdös a farkad!
2013. febr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

ha nem akar annak súlyos okai vannak ugyanis minden csak szereti a fszt...

-büdös a rudid

-túl kicsi és nem tud mit kezdeni vele

-nem szeret igazán

barney stinson voltam PACSI

2013. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Hole Hunter ***** válasza:
Itt erre nem fogsz megfelelő választ kapni...ezt tőle kell megkérdezned. Nyilván van valami magyarázata rá. Ha elmondta, utána már könnyebben lehet megoldást találni a problémára.
2013. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod visszahúzódó és konzervatív. Meg is van rá a válasz. Meg lehet megalázónak gondolja.
2013. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Valószínűleg arról van szó, hogy még tapasztalatlan, és fél, ahogyan erre te magad is rájöttél. Sajnos ezzel nem tudsz mit kezdeni, én is hasonló cipőben járok. Kapni szeretek, de adni félek, mert nem akarok csalódást okozni. Ne erőltesd semmiképpen sem, mert akkor még inkább kialakul benne a félelem, hagyd, kényeztesd, esetleg, ha az segít iszogassatok (nekem, ha van bennem némi alkohol, több bátorságom lesz), de ne forszírozd.


Türelem cumizást terem. :)))) Tényleg legyél megértő, jót akar neked, ezért nem meri. Ha viszont egyszer megtörténik, akkor ha nem is élvezed annyira, ne add jelét, és soha ne mondd el.

Amit nem jól csinál, óvatosan vezesd rá, ne a közepébe. Hagyd, hogy megtanulja, mert ha esetleg megbántod, soha többet nem fog próbálkozni. :)


Sok sikert! :)

21/L

2013. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő van aki nem szereti. Volt olyanhoz is szerencsém, akinek semmi gondja nem lett volna vele és szívesen csinálta is volna, de olyan szinten nem bírta elviselni az előváladék ízét, hogy hányingere volt tőle (minden partnerével így volt). Kérdezd meg, lehet neki is van valami hasonló problémája.
2013. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csupasz a rudid?
2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem fog tetszeni, amit írni fogok, de tapasztalatból írom, hogy ez abszolút azon múlik, mennyire szerelmes beléd és mennyire kívánja a testedet. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, ahol egy az egyben az a felállás volt mint nálatok. Voltam a barátnőd helyében. Ugyanúgy taszított az orális szex "adok" része, viszont én elfogadtam... Elég ciki ezt így beismerni, mert amúgy tényleg nem fair play, de így volt. Azt hittem, én úgy vagyok bekötve, hogy nem szeretem szopni. Én ugyan néha csináltam a barátomnak, de kérlelésre és alig vártam, hogy vége legyen már. Aztán jött az utána lévő barátom, akibe olyan szerelmes voltam, hogy ha csak rám nézett belereszkettem. Hát őt viszont legszívesebben éjjel-nappal... Nem is kellett külön kérnie, a világ mit se vettem természetesebbnek, hogy csinálom neki és ami a lényeg, hogy nekem is jól esett. Nem túlzok, ha az mondom, hogy imádtam neki csinálni és természetesen le is nyeltem. Előtte barátomnál biztos fél napig hányok, ha le kellett volna nyelnem. Szóval rájöttem, hogy ez tényleg azon múlik, mennyire szereted meg kívánod a pasit. Exemnél az se számított, hogy szőrös és nem mindig "rózsaillatú". Hacsak a pasi nem mossa 2 óránként, lesz egy jellegzetes szaga, de nála egyáltalán nem zavart.
2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

közi mindenkinek a választ.


utsó: fogalmam sincs mit érezhet. azt mondja mindig, hogy velem a legkomolyabb a kapcsolata eddig, és szerelmes.

Hát lehet van valami abban amit írtál. nemtudom...

2013. febr. 28. 19:56
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem egy gusztusos dolog egy farkat szopni... legalábbis számomra nem. De gondolhatja így a barátnőd is. Amúgy mikor csinálja akkor mondod neki hogy nagyon jól csinálja? Mert lehet hogy fél hogy elrontja vagy neked nem jó... ha nem mondasz semmit.
2013. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!