Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szereti az extrém vad szexet az ágyban?

Figyelt kérdés
Az én barátom "fájdalomfüggő", vagyis akkor élvezi nagyon hogyha már véresre martam hátán az ágyban, ezt ő is viszonozza, élvezem is, de csak akkor ha "élvezhetően fáj"... ki van vele így, vagy kinek van hasonló ismerőse, párja? Mesélt olyanokat hogy a barátnője kezét véletlen eltörte szex közben, és még hasonlók, nem félek tőle, szívesen kipróbálnám vele, mert én is szeretek karmolni, marni :)) egyébként lehet hogy az ágyban vad, de azon kívül a leggyengédebb, legérzelmesebb fiú akit ismerek *-* vélemények? :)) X/L
2012. júl. 16. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a vad szexet de a pasim nem mer szinte semmit sem csinálni velem mert azt hisz,h fáj...-.-"
2012. júl. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a barátom talán egy kicsit túl durva, de bejön :))
2012. júl. 16. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:
OMG, hogy tudta valakinek eltörni véletlenül a kezét? Ahhoz elég nagy durvaság kell.
2012. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem jön be:) Imádom ha a pasim gyengéd, de úgy vettem észre nem is merne vad lenni:) Fél,h fájdalmat okoz...
2012. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem én vagyok a barátod
2012. júl. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!