Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Soha sem hív, mindig csak én?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha sem hív, mindig csak én?!

Figyelt kérdés

Pasim bárhova megy mindig mondja h nyugi hívlak rögtön. Ám már hozzászoktam h bárhol is van akár pl boltba megy útközbe se jut eszébe h felhívhatna ha már 260km-re lakunk egymástól és eleve 3hetente találkozunk. Mindig az van h én hívom pedig tudom h szeret de egyszerűen nem jutok eszébe??? Nem hiszem h megcsal mert nem olyan, csak simán nem juthatok eszébe =/ De miért?!!! Lehet h un engem? Pedig azért én se hivogatom észnélkül 5percenként : suli után, még délután ha megyek valahova és ennyi.

17lány Kérlek segítsetek h mi lehet vajon ennek az oka :(



2013. febr. 2. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak pasi...ennyi
2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Másokkal amúgy sokat telefonál? Én ugyanezt csináltam, sosem hívtam fel a barátnőmet, mert utálok telefonálni, ő hívott mindig, de jobb lett volna, ha nem hagyom neki, mert ez így igazságtalan volt és persze nem tetszett neki, jogosan. Az meg hogy megígéri, de mégsem teszi, az sokat elárul a jelleméről. Én nem szeretem az ilyen embereket se férfiben, se nőben. Nincs becsülete, nincsenek elvei.


30F

2013. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen de én most ezen h tudnék javítani? vagy mit kéne csinálnom? várnom kell 5 órát h végre felhívjon?
2013. febr. 2. 16:34
 4/6 anonim ***** válasza:
a pasik már csak ilyen közömbösek... ne hívd, várd ki míg legközelebb ő keres! hidd el, ha fontos vagy neki, fog keresni
2013. febr. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, vedd fel a fordulatszámot, és te is foglald el magad valamivel.
2013. febr. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi(:
2013. febr. 2. 19:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!