Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
na szóval az a helyzet hogy van egy pasi füzögetett is és akivel számos bakim volt meg minden pl. egyszer megfogtam a fenekét egy véletlen során meg ilyenek. az a lényeg benne hogy vasárnaponta látom a barban és olyankor mindig néz szerintem bejövök neki de velem sajnos az a baj hogy soha nem mutatom ki az érzéseimet. tegnap is ott voltunk és o is ott volt o meg nézegette a barátnőmet is és én marhára féltékeny voltam rájöttem hogy szeretem . most azonban nem tudom hogy mit tegyek hogy ciki se legyen és öszejöjek a pasival mert azt latom hogy a barátnőmnek bejön a pasas és a barátnőm meg nem tudja hogy szeretem a pasit. mit tegyek ? normális válaszokat varok!

2013. jan. 28. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek
2013. jan. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok az meg lesz de azonkívül?
2013. jan. 28. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg a baratnodnek meg mielott megszerzi maganak!

Kerdezd meg a csavotol, hogy nem e isztok meg valamit es kerd a segitseget valamiben amihez gondolod, hogy ert... igy tuddtok majd tobbet dumalni es biztosan szivesen segit neked ha tetszel neki. Sok sikert!

2013. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
na meg kerek pár tippet ha lehet!
2013. jan. 29. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!