Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalás jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei?

Figyelt kérdés

Honnan ismerhetem fel, hogy megcsalt?

Vagy honnan ismerhetem fel, hogy nem szeret már?

Segitsetek.

Hogyan derithetném ki?

Mikre kell figyelnem?



2013. jan. 28. 16:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

viszont csak akkor beszél velem igy, ha veszekszik, vagy, ha ideges...


nem tudom, tényleg úgy gondoljátok hogy emiatt szakitanom kéne vele?

2013. jan. 29. 14:58
 12/13 anonim ***** válasza:
65%

Két lehetőséged van: 1.Most azonnal szakítasz vele,

2.Kivársz még egy ilyen durvesz kirohanást és akkor szakítasz vele.

Most még valszeg nem csalt meg, de már van valakije és várja az alkalmat. Elfáradt a kapcsolatotok és azért beszél így veled, mert már nem vagy fontos neki; ha szeretünk vkit, nem beszélünk így vele, még akkor sem ha dühösek vagyunk. Találni fox magadnak olyat, aki megérdemel.

2013. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

Figyi, te életed, annyit tudok mondani, h én nem tűrném egyszer sem, h leordibálják a fejem. A tiszteletet meg kell adni a másiknak, és nem indok az sem, ha pl. rossz napja van, vagy nem ért valamiben egyet veled.

Ne beszéljen meggondolatlanul mindenfélét, főleg, ha nem is gondolja komolyan. De lehet, h valóban elgondolkodott rajta, h lelép.

2013. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!