Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalás jelei?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás jelei?

Figyelt kérdés

Honnan ismerhetem fel, hogy megcsalt?

Vagy honnan ismerhetem fel, hogy nem szeret már?

Segitsetek.

Hogyan derithetném ki?

Mikre kell figyelnem?



2013. jan. 28. 16:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Észre fogod venni, ha eljön az ideje...
2013. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhanyagol, nem ölel meg, elkalandoznak a gondolatai, nem adja a kezedbe a telefonját, dugdossa a telefonját, ha dolgozik sokszor vagy mindig késik, mindig kifogásokat keres bármivel kapcsolatban, szex ritkábban lesz, ha mégis van, olyat is csinálhat, amit korábban nem szokott...
2013. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2. jól leírta.


bár a telefondugdosás terén simán ki tud törölni mindent, ugyanígy facebookról is.

Én igazságszerint nem is erőltetem a barátnőm facebookjának ellenőrzését. minek? csak azé, hogy vitázzunk, meg elb*ssza a hétvégémet?

akkor inkább addig is vele vagyok, és ha nagyon szenbetűnőek már a jelek, akkor lépek.

2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert amikor felmérgesedik lehord mindennek, azt mondja őrültségeket beszélek, kiforgatja a szavaimat, azt is mondta ilyenkor, h nem szeret már... meg, h szakitani akar velem. ellök magától, és úgy érzem, a hátam mögött kibeszél. máshogy beszél velem, és máshogy a hátam mögött.


én erre nagyon elszomorodom mindig.


később azt mondta, h csak azért beszélt ilyeneket, mert mérges volt. és mindig bocsánatot kér minden veszekedés után.


de pl. én ha mérges vagyok, nem mondom azt h szakitani akarok veled, meg ilyesmi, és nem hordom le mindennek a személyt, nem sértegetem...


szóval nem oknél beszél pont ilyeneket.


a telefonját, facebookját nem szoktam ellenőrizgetni, egyébként is mindent kitöröl.

2013. jan. 28. 16:27
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

fuu nagyon sz*r helyzetbe vagy...én is voltam már így.

hát figyu, én annyit csináltam, hogy mondtma neki tartsunk pár nap szünetet, hogy átgondoljam. aztán ennyi.

ne félj egy esetleges szakítástól am. attól cska jobbat kaphatsz, minthogy mindennek lehord, hiába ideges, ez nemkifogás mindig.

tedd félre azt, hogy jó a szex, meg jo minden emg szereted, bla bla bla...ne hagyd magad megalázni.

2013. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az OK, hogy kitöröl mindent a telójából, de ha magánál tartja zsebben, és nem teszi le pl. az asztalra, viszi magával még a wc-re is, az már gyanús.


Ha ilyeneket mond neked, azt már nem ok nélkül mondja, h szakítani akar.

2013. jan. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

néha viszi wc re a telóját, de nem mindig...


mondjatok már vmit, hogyan leplezhetém le...

2013. jan. 28. 16:50
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Minek akarod leleplezni? Ha nem bízol benne, szerintem már rossz a kapcsolat. Lépj előbb te, és hagyd el.
2013. jan. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
leleplezni azért akarnám, h megtudjam, megcsal-e és kivel, hogyan.
2013. jan. 28. 19:47
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Attól jobb lesz neked, ha tudod kivel csal meg, ha megcsal?

Én biztos nem maradnék ilyen pasival, függetlenül attól, h megcsal e vagy sem. Egyértelmű, h nem szeret téged, ha képes így beszélni veled. Egy percig nem maradnék olyan ember mellett, aki képes ilyen ocsmányul beszélni velem.

2013. jan. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!