Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Smink nélküli lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Smink nélküli lányok? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval, én egyáltalán nem festem magam, és állítólag(ha lehet hinni a pletykáknak úgy is jól nézek ki). A természetesség híve vagyok, de a fiúk mégis az agyonkent lányokat veszik észre, és többnyire nekik van párkapcsolatuk. Miért van ez? :(

17/L



2013. jan. 12. 20:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
51%

Én nagyon önbizalomhiányos vagyok, ezért festettem magam, de a szüleim mindig mondták, hogy anélkül is szép vagyok. Azt hittem, csak anyai-apai elfogultság, de később elkezdtünk úszni járni az osztállyal, és ott láttak a többiek is smink nélkül, azt mondták szép vagyok, ne húzzam ki a szemem feketével, stb... Barátom is megmondta, hogy nagyon aranyos vagyok, egyforma így is, úgy is.

Szóval a lányok egy része ezért festi magát, mint én.

A másik fele szimplán csak hadd ne mondjam ki, mi...

És a fiúk a külsőbe szeretnek bele először általában, ezért a lányok tetszeni akarnak nekik. Később, ha már mersz egy fiú előtt smink nélkül mutatkozni, az nagy dolog:)

2013. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Ez aranyos:D
2013. jan. 13. 19:11
 23/23 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom, vannak olyan lányok, akik 0 sminkkel is jól néznek ki, de egy kis smink azért sztem senkinek sem árt. Viszont az agyonsminkelt kis k.rvákat nagyon nem tudom megérteni, hogy miért jó az nekik...
2013. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!