Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tapasztalat 8 gigás vezeték...

Tapasztalat 8 gigás vezeték nélküli vodafonos netről?

Figyelt kérdés
Próbaidőn van itt 1 hétre, tegnap óta van, azóta keveset neteztem, de nagyon lassú. Most t-online van, de azt a szüleim meg akarják szüntetni mert ahhoz kell vezetékes telefon, és arra is csomót kell fizetni. Viszont nekem a nettel semmi bajom(t-online). Állítólag ez a vodás jobb is, de nagyon bénának tűnik.. Vagy később jobb lesz(lehet)??
2010. márc. 25. 18:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8 G netbookkal vetted, beépitett modemmel? Vagy ez USB stick? Utóbbi esetben tudok segíteni, két és fél éve van ilyen netem. Az enyém 5G-s. Ha fel akarsz menni a szélessávra (HSDPA), akkor be kell állítanod egyéni APN-re és be kell állitani a DNS szerverhez, kizárólag 3G-re. Ha gyors választ szeretnél, hívd fel a 1270-et.
2010. márc. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ó Jézusom, hát ebből nem sokat értek. Amúgy csak egy USB izét adtak ami olyan mint egy pendrive, igen. xD Jólenne érteni amit írtál, sajnos nekem csak az jön le az egészből, hogy a netem rohadt lassú, 10 perc alatt nyitja meg. Letölteni meg lehetetlen..:/
2010. márc. 26. 18:36
 3/15 anonim ***** válasza:
Leírom részletesen. Töröld le mindenhonnan, telepitsd újra. A következő: vedd ki a SIM kártyát és csatlakoztasd az USB-hez. A szoftvere benne van a stickben. Ha kéri a SIM-kártyát, tedd bele. Aztán ha települt, akkor Startmenű/Minden program: innen inditsd. Ha megjelenik az Ablaka és csatlakozni akar, ne engedd. Előbb Hálózati beállítások: Egyedi APN:
2010. márc. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Bocs, mellényúltam: Vodafone 3G Hungary helyett Új Egyedi beállítások. APN: internet.vodafone.net, DNS1 80.244.97.1, DNS2 80.244.95.30. Hálózati preferencia: 3G kizárólag. És az Egyedihez beteszed a pipát. Eszközkezelés: látja-e a sticket (zöld kocka). Használat: 50 helyett írd be, hogy 8000. Aztán a Tálca jobb sarkában kis piros kockáról indithatos: Csatlakozás. Ha mennek a kis nyilak, minden oké, inditsd a böngészőt. Ha feltelepült normálisan, akkor innentől kezdve van szélessávú HSDPA neted. Kilépés: Kis piros kocka a Tálca jobb sarkában: Bontás, aztán Kilépés. Ha valamit nem értesz, írjál.
2010. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Elnézést: DNS2 80.244.96.30. Ezek a szerver beállításai. Ha nem Windows a tűzfalad, ott is engedélyezned kell.
2010. márc. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha így sem megy, hívd fel a Vodafone Ügyfélszolgálatot, van ilyen menűpont, hogy Internet beállítása. 1270 a szám. Részletesen elmagyarázzák.
2010. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Egyébként ez a jó. APN standardnet.vodafone.net, DNS1: 80.244.97.30 DNS2: 80.244.96.1 3G kizárólag.

2010. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Próbáltam elküldeni egy képet, hogy légyszi onnantól magyarázd el, de kepfeltoltes.hu nem akarja feltölteni :@ és ha hétfőig nem sikerül rendesen használni, akkor vissza kell vinnem:(
2010. márc. 27. 15:09
 9/15 anonim ***** válasza:
Küldjél képet, megnézem, bár ha nem Windows a tűzfalad, azon is engedélyezned kell a kapcsolatot. Ne vidd vissza. Milyen védelem van a gépeden? Eset Smart Security-nál tudok segíteni.
2010. márc. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké emailbe elküldöm. Amúgy sztem be van kapcsolva a tűzfal, plusz nod32.
2010. márc. 27. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!