Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Smink nélküli lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Smink nélküli lányok? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval, én egyáltalán nem festem magam, és állítólag(ha lehet hinni a pletykáknak úgy is jól nézek ki). A természetesség híve vagyok, de a fiúk mégis az agyonkent lányokat veszik észre, és többnyire nekik van párkapcsolatuk. Miért van ez? :(

17/L



2013. jan. 12. 20:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
8. válaszoló: teljesen egyetértek az álláspontodon. Nem is vitatkozhatnék vele, bár nem mindenkinek a macsó, izomagyú proteinmalacok jönnek be. Bár, hogy őszintén fogalmazzak még jócskán ráérek ezekkel a kérdésekkel foglalkozni. A kérdés feltétele is csak a puszta kíváncsiságom kielégítésére szolgál, amit majd 1-2 év múlva hasznos tapasztalatként fogok fel. :)
2013. jan. 12. 21:03
 12/23 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem :/ Csak ritka esetekben válaszolok a privátba. Felőlem nyugodtan nyomhattál volna egy Print Screen, hogy én is lássam a lehetetlent :D
2013. jan. 12. 21:41
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem Doncsa a felhasználó neved?
2013. jan. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
81%
Lehet tényleg túlzásba vinni a sminkelést, de egy szépen, szolidan kisminkelt lány mindig jobb látvány lesz, mint egy smink nélküli. Mert a smink szebbé teszi a csajokat. Persze ha már együtt vagyunk, akkor nyilván nem számít, ha smink nélkül látom, de utcán mondjuk előbb figyelek fel egy sminkelt lányra.
2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
72%
Jól mondod, mert semmi köze hozzá a ribancsághoz a sminknek.
2013. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem Doncsa. ClassyEngie a nickem.
2013. jan. 12. 22:04
 17/23 anonim ***** válasza:
Akkor elnézést kérek. Azt hittem te vagy, mert végülis a fiúknak szólt a kérdés és így gondoltam csak te lehetsz. Doncsa írkált nekem mindenféle butaságokat.
2013. jan. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
68%

De egy undorító aljadék szemét dolog ez,hogy kiállok az igazamért és ki van vágva a hozzászólásom, de azért a tied 11 es mélyen kiközösítő. Attól hogy te nem szereted az izmosokat, attól még más megvédheti magát. Szar diktatórikus köpet topik.

De akkor is tudomásul kell venni,hogy az erős külső/több tudás/ több pénz mindig is előrébb lesz mint az ellentétje, mert több potenciál, több lehetőség van benne. A legtöbb embernek pedig a több kell, és nem a kevesebb.

Akik izmosok, azok pedig ugyanúgy ahogy a diplomás okosok, megdolgoztak azért hogy többek, jobbak, mint akik nem ezt tették. Igenis többet érnek. De egyáltalá nem érdekel,ha valakinek ezek nem kellenek, de attól még tény marad. nyugodtan lehet diktatórikusan kiközösíteni mint egy ovodás, kivágni ezt a véleményt is.

2013. jan. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Te óvodás f.sz :D Nem utálom én az izmosokat, én is gyúrok, de látom magamkörül azokat, akiknek alapból jó teste van és nem dolgozik meg érte nagy munkával, meg tömegnövelőt szednek, és érdekes módon az ilyen f.szokra gerjednek a "nők". Jó lenne, ha nem agresszívkodnál, volt oka a törlésnek!!
2013. jan. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

17-es: Nincs probléma. Megesik.

18-as: Bocsáss meg. Olyan személy vagyok, aki büszkén vállalja és szereti olvasni/ hallani az önkritikát, nem pedig megfutamodni előtte, bár a Te részedről jött választ kissé offenzívnek éreztem, ami a legutóbbi válaszodban nagyon is tükröződött. Még egyszer elnézést, ha ezzel belegázoltam a lelki világodba, nem akartam :(

2013. jan. 13. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!