Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Smink nélküli lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Smink nélküli lányok? Vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szóval, én egyáltalán nem festem magam, és állítólag(ha lehet hinni a pletykáknak úgy is jól nézek ki). A természetesség híve vagyok, de a fiúk mégis az agyonkent lányokat veszik észre, és többnyire nekik van párkapcsolatuk. Miért van ez? :(

17/L



2013. jan. 12. 20:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha odab.szol egy rántotthúst meg pár szem sültkrumplit a tálra, ugyanolyan ízletes mint ha szépen, díszítve tálalod. Mégis az utóbbit könnyebb megkívánni.
2013. jan. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%

Miért van az, hogy minden lány azt írja, hogy mások szépnek mondják? Eltudom képzelni azt az édes mázas szövegeket mikor egymást bíztatjátok. Természetesen lehetsz szép, de lehetsz nem.

Smink nélkül is lehet párod.

2013. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%
jobb ha nem kened agyon magad....én minden barátnőmnél rengeteget küzdök, hogy ne sminkelje már magát annyira
2013. jan. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
86%
Természetesség a nyerő nálam.
2013. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
81%

Szia, én sem sminkelem magam egyáltalán, mert szerintem anélkül is szép vagyok... És szeretném, ha az emberek így szoknák meg az arcomat, ne pedig az legyen, hogy egyszer megyek suliba smink nélkül, és nem ismernek meg...

Szerintem maradj natúr, állítólag a fiúk jobban szeretik az ilyen lányokat.

16/L

2013. jan. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
72%
Imádom, ha egy lány a lehető legtermészetesebb :)
2013. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a visszajelzést! Kaptam egy iciripiciri önbizalmat! :)
2013. jan. 12. 20:52
 8/23 anonim ***** válasza:
70%

"de a fiúk mégis az agyonkent lányokat veszik észre, és többnyire nekik van párkapcsolatuk"

Megint ott tartunk, hogy a lányok meg folyton a szőke kigyúrt herceget várják, mint amit a média mos az "agyukba", hogy egyszerre kedves, de macsós, stb. stb. stb.

A KÜLÖNBSÉG A FÉRFI ÉS NŐ IDEÁL KÖZÖTT:

A kis p.csák többsége ribanc, és azt is adják a srácok szájába... De hosszú távon nem kifizetődő!!


LÉNYEG A LÉNYEG:

Azok, akiket te említesz könnyebben kaphatóak, és akik könnyebben kaphatóak, nem is élnek párkapcsolatban (általam vett értelmezésben) csak járnak, az meg sz.rt sem ér.

Majd lesz egy értelmes srác, átlagos külsővel, akit majd esetleg te is észre veszel, vagy ő téged, és ennyi... Nem kell itt rinyálni, 17 vagy, nem dől össze a világ, és te is ismerkedhetsz...

Azt hiszem többet nem is válaszolok ilyen kérdésekre, mert KURV.RA UNALMAS!!!

F17

2013. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
19%
hát nem tudom, a legtöbb nő smink nélkül elég csúnyácska,ijesztő..de persze a másik véglet sem jó, ha az összes smink cuccát magára keni. az aranyközépút, vagyis a minimális/természetes smink a nyerő szerintem :)
2013. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Ahhoz azért atom jó arcúnak kell lenned, meg állati szexisen öltözöttnek,hogy simnk nélkül is kapós legyél. Természetesen amit az előbb írtam, nekem csak olyan nő kéne.

Ha randa a feje, és a sminkel tuningolgatja magát, az édes kevés, úgyis lemosódik, aztán meg jön a pofáraesés. Szóval nem érdemes maszkolnia a nőknek magukat. ne áruljanak zsákbamacskát.

Egyébként a kur-vás lányoka azok mindig is kapósabbak voltak, mert nincs a paranoia,hogy hónapokig kelljen neki udvarolni, nem annyira lélekbúvárok, mitn az átlag rendes lányok, lehet őket hamar lukonvágni, nem kell rágni a fülüket felesleges tiszteletkörökkel. Szinte minden fickó főleg dugványozni akar, ezeknél a dekó macáknál meg gördülékenyen mennek a dolgok szerencsére, szóval hiába izgatóbb a természetes, én is inkább a könnyen kapható díszcucliknál próbálnák összehozni valamit.

Szóval ez a vélemény, ez a magyarázat is egyben.

2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!