Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenkire rátalál a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkire rátalál a szerelem?

Figyelt kérdés
Csak, mert "minden érző emberre" rátalán, rám nem talált rám, pedig 16 vagyok!

2013. jan. 12. 18:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na, ha egy másik sztoikus nyugalmú emberrel beszélgetnék a világ nagy dolgairól, akkor azt mondanám h nem. Nem biztos h tudnék példát mondani, de hát biztosan előfordul h vki 67 évesen úgy hal meg h nem talált rá az igaz szerelem, mert mégis, miért ne fordulhatna ez elő? De a te kérdésed az nem az általános tapasztalatra kíváncsi, hanem egy burkolt panasz, és téged nem a "mindenki" érdekel, hanem saját magad. És ez így önmagában nem is baj... És hidd el tudom h könnyebb úgy elviselni a fájdalmat, ha a saját személyedről a hangsúlyt a világra rakod, de értelme nem nagyon van. Na szóval, mivel olvasok a sorok között és utálom a színjátékot, ezért nem beszélek "mindenkiről", hanem válaszolok arra a kérdésre, amit valójában fel akartál tenni: igen, rád találHAT. És légyszi-légyszi áruld el nekem, hol van ez kőbe vésve h ennyi idősen már rád kellett volna h találjon a szerelem? Mert ak gyorsan tájékoztatom a 16 éves húgomat h elcseszte az életét, vagyis még pont van fél éve h rendbe rakja. A 13 éves húgomról nem is beszélve, ha 16 évesen tényleg vmi véget ér, ak nem árt sietnünk, még a végén pártában marad a feje! :O

Aztán halkan megsúgok neked vmit: Ámor nem tud jól célozni, ha leszáll az önsajnálat köde! ;)

2013. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#10 Az ilyen sztárkapcsolatok majdnem mindig érdekből köttetnek, nem hiszem h pont ez lenne kivétel.
2013. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ,kül F16 ,talán, túl korán kerestem, lehet :D de azért az első válaszadó nem tetszezz!
2013. jan. 14. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!