Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megszokás, szerelem, kényszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokás, szerelem, kényszer, félelem, vagy haszon?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,és zavaros de most értem haza a munkából.

4 éve vagyunk együtt,3 éve élünk együtt.Èn nagy szegénységben,és szenvedésben nöttem fel,szülök alkoholisták voltak.Az évek alatt ameddig nem ismertem meg sokmindenen keresztül mentem,kihasználtak,megvetettek,kapca voltam.Elvesztettem szüleimet olyan 14 éves koromban,nevelöszülökhöz kerültem,és egy igazi mostoha lány lettem.Páromnál ez más,ö apa nélkül nött fel,de jó körülmények között.Sikerült kitanulnia egy nagyon jól keresö szakmát,és nagyon jól keres.Az utóbbi idöben elegem van belöle,mert nagyon gyerekes.26 éves,és nem volt neki soha kapcsolata,szerintem ö az a típus volt akit a lúzerek közé soroltak a lányok anno.Ö azt mondja hogy csak a jövöje érdekelte azért nem csajozott.De akkor mindek járt buliba?Mesélte hogy oda járt csajozni is.Ègetni magát?Csak mert táncolni nem tud,legalábbis írtó gázosan.Semmit nem tud.Tele van hibával,nemzöképtelen,gerincprobléma,hallás,látás,stb.Nem tudja nekem megadni azt hogy anya legyek,és nem fáj neki az sem ha sértegetem,mert megtehetem vele,és sajnos meg is teszem.Azt csinálok vele amit akarok,és ez nagyon zavar.De hiába mondom neki,belöle sose lesz igazi férfi csak egy papucs.Az elején azt se tudta hogy hetero,vagy bi-e.A mai napig elvárja hogy s*ggbek*rjam néha.Èn gusztustalannak tartom,de megcsinálom neki.Nem tudom miért nem lépek le tölle.Annyi dolga van min kitudok borulni és mégis vle vagyok.Mindent megkapok tölle amit szeretnék(gyereken),szerencsére nem vagyok nagyravágyó.



2013. jan. 6. 23:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem h örülnél, h végre találtál egy rendes pasit annyi rossz élmény után.. most az a legnagyobb bajod, h nem lehet gyereketek? egy babához nyugalom kell, és szeretet.. nem lehet másképp.. főleg ha ilyen gondok merülnek fel, el kell fogadni egymást.. a seggbek.rással nem tudok mit kezdeni..
2013. jan. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem troll vagy, akkor azt tanácsolom, hogy fordulj pszichológushoz, mert tele vagy lelki problémákkal, amiket ha most nem lépsz át, ugyanolyan boldogtalan életed lesz, amennyire a gyerekkorod az volt. A gyerekkori sérelmek az egész életet befolyásolják. Ha hajlandó vagy foglalkozni a témával, akkor Susan Forward Mérgező szülők című fantasztikusan jó könyvét ajánlom első lépésnek. Az tovább fog kalauzolni téged a megfelelő irányba.
2013. jan. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pacskernak lenni természetes dolog?Megalázhatom úgy ahogy akarom,és nem szól semmit?ùtóbbi idöben nagyon g*nya vagyok vele,és annál inkább ragaszkodik.Sajnos rajta töltöm le az ideget amit a meló meg a gyerekhiány miatt magambaölök
2013. jan. 7. 00:01
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem, TE, mint nő, rakod s*ggbe ŐT, aki pasi? Ezt nagyon nem akartam elképzelni.


Egyébként meg az írásodból az jön le, hogy idegbeteg vagy, javaslom keress egy pszichológust. Jelentkezzetek be ilyen páros terápiára.

2013. jan. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Kedves második,sajnos nem vagyok troll,de most nem értem hogy miért engem küldesz orvoshoz?!Lehet hogy igazad van,igazából már nem tudom mi is lenne nekem a jó.
2013. jan. 7. 00:03
 6/17 A kérdező kommentje:
Èrdekes hogy idegbetegnek vagyok feltüntetve.Nem vagyok én ilyen,de összenyült bennem minden az utóbbi pár napban.ès amúgy igen jól ertetted,én a srácot nö létemre.
2013. jan. 7. 00:05
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az egészet nem értem. Azt se, mi a gondod a szexben, hogy megdugod a seggét, tök természetes. Szerintem Te nem is szereted. Aki a másik hibáit látja csak az már régen nem az, de még szeretet sincs benned. Neked fogalmad nincs, hogy ő milyen Veled. Látom jobban szeretnéd, Te legyél olyanban, amiben most ő van. Visszafogod még ezt sírni. Hidd el tudom miről beszélek, önző emberrel éltem nem ennyit, mint Te többszörösét.
2013. jan. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Fúúúúj... minek vagy egyáltalán vele? És egyáltalán mi a kérdés? Menekülj.
2013. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
# 7/8 az temészetes hogy med*gom a seggét?A legtöbb férfi majdnem kiugrik az ágyból ha véletlen odanyúl a nö.A hibái nézegetése meg ott kezdödött hogy a s*ggbekuki.Szerintem ez elég beteg.Meg az is hogy nem tudta fiú vagy lány e.
2013. jan. 7. 00:16
 10/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok önzö.Mindent megadok neki amire vágyik.Legalábbis eddig megadtam.Vágyott swingire is,megkapta.Az eredmény nem a legjobb lett.Ott kimutatta az igazi énét.
2013. jan. 7. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!