Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy az egyik nőismerősöm pasija kikezdett velem. Szóljak ennek a nőismerősömnek vagy pedig hallgassak, felejtsem el az egészet? Igazából nem olyan közeli barátnőm (egyik közeli barátnőm barátnője) és nem látjuk egymást gyakran. Legutóbbi buliban gyűltünk össze ahova ez a nőismerősöm elhozta az újdonsült pasiját (úgy tudom pár hónapja vannak együtt), elhagyta a csaj az előzőt, régen évekkel ezelőtt is együtt voltak de újra összetalálkoztak és megint együtt vannak. A pasi úgy normálisnak tűnt, kivéve hogy flörtölt velem mikor épp nem volt velem senki, hozzáért különböző részeimhez (karom, vállam pl.). Ez azért elég egyértelmű jele annak hogy tetszem neki. Most lehetne azt mondani, biztos ''csak'' szórakozott, nem gondolta komolyan és talán nem akart tovább menni (nem tudhatjuk, utána távolabb próbáltam maradni tőle), de ha tegyük fel így is van, egy pasi akinek komoly kapcsolata van ilyet ne csináljon, hogy a barátnője barátnőit fogdossa főleg úgy hogy ott van a közelben egy másik helyiségben. (Igaz kicsit ivott de nem volt részeg).

Úgy láttam ez a nőismerősöm eléggé oda van ezért a pasiért, tartok tőle nem hinne nekem, a pasi gondolom tagadná és neki hinne. Nem akarok bonyodalmat, se balhét, másik részről attól is tartok inkorrekt lenne ha nem mondanám el, nem tudja meg időben miket csinál. Egy haverom járt már így hogy az egyik barátnőjével kikezdett egy haverja a csaj meg is mondta neki, bár az kicsit más helyzet volt.

Komoly válaszokat szeretnék, ne vicceljétek el. Köszi!



2013. jan. 6. 21:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nem egy kimondottan közeli barátnődről van szó, szerintem nem tartozol neki semmivel, és amíg neked nyugodt a lelkiismereted a sráccal kapcsolatban (magyarul nem vettél részt aktívan a játékaiban), addig nem hiszem, hogy kell bármit tenned. A dolog rájuk tartozik, nem felelősséged beleavatkozni.


Másrészről viszont ha a "tedd azt másokkal, amit veled szeretnéd, hogy tegyenek" elv alapján nézzük, akkor nem feltétlenül rossz ötlet beszélni a nőismerőssel, de ezt neked kell eldöntened, hogy fontosnak tartod-e és elvárnád-e valakitől fordított helyzetben.

2013. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!