Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kibekultunk, megbeszeltuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibekultunk, megbeszeltuk, bocsanatot kertunk egymastol es?

Figyelt kérdés
Baratommal gyonyoru romantikus kibekulesben volt reszunk, talan soha nem ereztem magam ennyire boldognak azon az esten...most viszont mintha meginogtam volna, nem maradt meg bennem ez a boldog erzes , ez mitol van?

2013. jan. 4. 16:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzateszem volt egy hosszabb szunetunk
2013. jan. 4. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg attól, hogy hosszabb ideig különvoltatok, már nem hiányzott annyira. most is lehetséges, hogy azért örültél neki, mert erre vágytál és nem azért, mert még mindig szereted.
2013. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez nagyon ijeszto erzes...foleg ezutan a csodas nap utan, minden tokeletes volt...szerintetek meg visszajohet es csak atmeneti para?
2013. jan. 4. 17:14
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem simán, tüske maradhatott benned a veszekedés miatt.. amúgy most mi a helyzet?
2013. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!