Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma estere megbeszeltuk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma estere megbeszeltuk, de fel sem hivott. Kerjek magyarazatot?

Figyelt kérdés
Pasi ugy. Ket honapja volt az elso randink, utana elutazott. Tegnapelott felhivott, hogy ma szeretne, ha talalkoznank. Ket honap alatt vegig bomnazott az smseivel, hogy igy meg ugy szeretne, ha mellette lennek, stb... Azota semmi. Se egy uzi, se egy hivas, legalabb annyit irt volna, hogy meggondolta magat, de semmi. Szeretnek magyarazatot kapni, hogy megis miert, mire volt ez jo, mivel erdemeltem ki, de nem tudom, irjak- e.. tanacsokat, legyszi...
2012. okt. 26. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha te nem vagy oda érte nagyon akkor szerintem ne is kérj magyarázatot hanem csinálj úgy mintha mi sem történt volna aztán majd ha jelentkezik te is viselkedj vele úgy ahogy ő vele
2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
talált más csajt akit szédithet
2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csúszott az utazás időpontja, és még nem tudja a konkrétat, majd ha tudja, akkor akar írni
2012. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálnék,mint akit meg sem hatott az ügy,akkor is,ha belül rosszul esne.Ezenkívül mindenképpen megvárnám,míg ő jelentkezik.Akkor viszont lényegre törően számon kérném.
2012. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, hazaerkezett, ezt biztosan tudom. Azt is megertem, hogy a csalad es a baratok fontosabbak, mint en, hisz alig ismer, de mennyi idobe telik egy uzit irni? Nem vagyok tini, megertettem volna...
2012. okt. 26. 20:56
 6/13 A kérdező kommentje:
Belul en is ugy hiszem, ugy helyes, ha nem keresem, de nem ertek semmit es szeretnek magyarazatot...
2012. okt. 26. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem se kérd számon. Ha fontos neki a találkozó majd keres, és magyarázkodik. Ha meg nem, akkor nem éri meg, hogy pazarold rá az időd. :)
2012. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csald meg velem:)
2012. okt. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért mert :

elfelejtett és szégyelli

mert egy hülye

mert csak játszott veled

2012. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj neki, hogy hogy van stb.Reméled minden oké vele.CSAK ENNYIT.

Ha nem reagál,hagyod a fenébe és kész.

2012. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!