Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok erre tudtok megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erre tudtok megfelelő magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Kész... én nem értem a nőket... Először is ott kezdem, hogy el akartam hívni moziba.... mondta ne legyek türelmetlen, aztán most valentin napkor mondom adok neki valami féle csokit.... hát hogy is mondjam mondjuk úgy nem fogadta el :S ( merthogy nem érdemli meg , de tényleg... )... Aztán azóta nem volt idpnk beszélni meg hasonló szoval emesenen mondom ez mi akart lenni? Hát nem tudja már mit is mondott... leírtam neki... jajj ő ezt most nem akarja kifejteni, mondom pedig dede... meg hogy nem akarta hogy hiába adjam... Valamit nagyon nem akar elmondani , de azt se akarja megmondani hogy miért. -.-Most ugye feltételezhetjük, hogy tegyük fel nem jövök be neki vagy valami hasonló, de hát már nem is jeleket, hanem atomtámadásokat küldött felém... De ha ez a helyzet miért nem lehet elmondani? Ha meg nem ez akkor miért nehéz kinyögni? Az összes lány ilyen vagy én fogok ki mindig ilyeneket? Hogy eddig minden szép és jó aztán meg -.-
2012. febr. 16. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sem értem a nőket.

22/L

2012. febr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne akard megérteni a nöket mert abba belefájdulna a fejed.:-)
2012. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerem sajnos az ilyet, csak szivat, örül, hogy csoholsz utána, hagy a francba a ribancot, jobbat érdemelsz...
2012. febr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem csak az, hanem hogy ha összeakad a tekintetünk is mosolyog stb... de egyszerűen miért nem képes válaszolni valami kérdésemre.
2012. febr. 16. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Papa! Ne is reméld, hogy megérted a női logikát, mert logikátlan :) Hagyd a manóba! Pihentesd egy kicsit és 1-2 hónap múlva majd térj vissza rá! Hidd el, most abban a fázisban van, hogy ha minél jobban erőlteted a dolgot, annál jobban beragad, kell egy kis idő, amíg felenged. Egyébként bocsi, hogy pasi révén válaszoltam, csak egy jó tanács volt ;)
2012. febr. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Most együtt vagytok? mert ha nem, akkor minek veszel neki valentin napra csokit? Jaj, de nem értem én a férfiakat..

-,-" Attól hogy rád mosolyog nem biztos hogy járni is akar veled. Már a mozis dologból leszűrhetted volna. Hol van már a buliban megfogom a kezed, smárolunk és járunk idő.. Haj, de öregszem.. :D Kérdezz rá kerek perec: Bejövök neked? Járnál velem? Van barátod? Miért vagy ilyen? Ha kitér, hagyd ott vagy csak kérdezz rá: Most nem tudsz dönteni hogy járnál e velem vagy sem?

22l

2012. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem akar tőled semmit az égvilágon. A kis libának egyszerűen csak simogatja az egóját hogy valaki végre őérte is epekedik. Csak játszik veled, én a helyedben már dobtam volna.
2012. febr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért akartam volna ugye neki egy csokit adni, mert olyan nagyon kedves vagyok, és mert valahogy kezdeni kell... moziról annyit, hogy nem azt mondta hogy NEM , hanem azt hogy ne legyek türelmetlen.... Na de legközelebb már lassan azt kérdezem, hogy csá cica jössz dugni? Ez tán jobb lenne? Ha valaki azt mondja hogy NEM az NEM. Értitek, lányok gyakoroljátok ezt a kifejezést. És nem köntörfalazás kell NEM POLITIKUSOK vagytok.
2012. febr. 16. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:

heee:D Te néztél ki hülye tyúkot ne a többit oszd :D De a fiúk egóját is simogatja ha sok csaj fut utánuk. Lehet még idő kell neki. Nálam elvesztenéd az esélyeid ha nem lennél velem együtt de csokikkal dobálnál valentin napon. Nem minden lány tartja ezt jófejségnek, hanem inkább nyomulásnak. Hány éves vagy? Hány éves a leányzó?

22l

2012. febr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez nem osztás , csak most olyan ideges vagyok, hogy kitört belőle... viszont ettől eltekintve 99% -ban igazam van... Nem is tudom mennyiszer kérdezték már tőlem: figy, mit mondjak neki, hogy ne bántsam meg? Mondom mond meg neki, hogy esélye sincs... jaaajjjjj de azzal megbántom. -.-
2012. febr. 16. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!