Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok erre tudtok megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok erre tudtok megfelelő magyarázatot adni?

Figyelt kérdés
Kész... én nem értem a nőket... Először is ott kezdem, hogy el akartam hívni moziba.... mondta ne legyek türelmetlen, aztán most valentin napkor mondom adok neki valami féle csokit.... hát hogy is mondjam mondjuk úgy nem fogadta el :S ( merthogy nem érdemli meg , de tényleg... )... Aztán azóta nem volt idpnk beszélni meg hasonló szoval emesenen mondom ez mi akart lenni? Hát nem tudja már mit is mondott... leírtam neki... jajj ő ezt most nem akarja kifejteni, mondom pedig dede... meg hogy nem akarta hogy hiába adjam... Valamit nagyon nem akar elmondani , de azt se akarja megmondani hogy miért. -.-Most ugye feltételezhetjük, hogy tegyük fel nem jövök be neki vagy valami hasonló, de hát már nem is jeleket, hanem atomtámadásokat küldött felém... De ha ez a helyzet miért nem lehet elmondani? Ha meg nem ez akkor miért nehéz kinyögni? Az összes lány ilyen vagy én fogok ki mindig ilyeneket? Hogy eddig minden szép és jó aztán meg -.-
2012. febr. 16. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Azért akartam volna ugye neki egy csokit adni, mert olyan nagyon kedves vagyok"


Inkább meggondolatlan. Valentin-napra csak már meglévő barátnőnek adunk ajándékot, potenciális barátnőjelöltnek nem. És ahogy elnézem elkövettél egy még nagyobb hibát: amikor el akartad hívni őt nem lett volna szabad hagynod hogy mellébeszéljen ("mondta ne legyek türelmetlen" - ugyan mi türelmetlen van abban ha elhívod randira? vagy azt akarja hogy ítéletnapig várj hogy egyszer hátha igent mond neked? könyörgöm...). Udvariasan de határozottan meg kellett volna mondanod hogy ha nemet mond akkor továbbmész és keresel egy olyan lányt aki igent mond. Egy férfi számára a "talán" nem válasz!

2012. febr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Siman le akar koptatni a csaj... Ez a tipikus kerülgetös magatartas, en ezt borzalmasnak talalom, nem tudom, mi a francert nem tudjak az emberek kimondani a büvös szot: NEM.

Hagyd a francba, keress egy normalisabb lanyt, ez valami p.csa lesz...


22/L

2012. febr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy 10 perce döntöttem el, hogy hagyom is XD
2012. febr. 16. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!