Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a fiút. Valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a fiút. Valaki tud magyarázatot adni erre a viselkedésre? :S

Figyelt kérdés

Van egy 17 éves fiú,akibe már hónapok óta szerelmes vagyok! Eddig is találkozgattunk,de 3puszinál több sohasem volt..barátnőm próbált vele beszélni,hogy összeillünk,meg miért nem jövünk össze,de ő csak annyit mondott h: "mert nem,és kész"

1hete volt a szülinapom,és ünnepeltünk pár barátnőmmel,kicsit többet ittam,amenniyt kellett volna,és felhivtam telefonon,és mondtam neki,hogy szeretem..

Azóta mintha kicserélték volna.. Valamelyik nap ugy ültünk,hogy ő nekem volt dőlve,a keze a lábamon volt,nekem pedig az ő hasán. MSN-en pedig azt irta hogy csók(eddig puszi).. Nemtudom hogy mit akar,és eddig miért nem csinálta...áhh nem értem. Valaki légyszi világositson föl, én vagyok ennyire h*lye(hogy nem értem)? :S

16/L


2010. júl. 14. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a bnődnek,nem akarta mondani,hogy betoji és,hogy nem mer lépni:Dvagy nem tudom:Dés amikor te felhívtad és megmondtad neki,akkor lehet,hogy adtál neki, egy löketet,hogy nem fogod majd kikosarazni:Dez az én tippem,de remélem valamennyit segítettem;):D
2010. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
OFF: végre valaki talán el tudja mondani nekem, hogy mi értelme ennek a három puszinak. Az egyet és a kettőt értem, de miért divat most ez a három? Szimbolizál valamit (atyafiúszentlélek)?
2010. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a két puszi családi

a három puszi baráti.

egy db puszi amerikai szokás:)

2010. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet nem is tudott róla, hogy te tényleg szereted...az nem elég, h a barátnőd beszél vele, neked kell tudatnod, így most megjött az önbizalma :)
2010. júl. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen:)


az elsőnek köszönöm.:)

2010. júl. 14. 14:18
 6/9 A kérdező kommentje:
=)=) kösziiii:))
2010. júl. 14. 14:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit:);)
2010. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármibe is beleéled magad.Gondolj bele,h te is kedvesebb lennék vkivel,ha tudnád,h szeret.
2010. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jó,kedvesebb lennék,de nem irnám neki h csók:)
2010. júl. 14. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!