Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem képes egyenes, korrekt viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik, vagy valami miatt meggondoljátok magatokat, miért nem lehet azt elmondani? Ehelyett a legtöbb lány kamuzik, félrebeszél, esetleg szó nélkül eltünik, a srác meg csak néz ki a fejéből hogy wtf... Nem általánosítok, biztosan vannak normális lányok is, csak még nem találkoztam velük. :)

25F


2011. máj. 7. 14:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%
Az őszinteség genetikailag hiányzik a lányok 99%-ából.
2011. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
53%

Valóban.

K.urva mind, mindaddig, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét. Sajnos mostanában csak olyanokkal találkozok, aki a k.urvaságát bizonyítja.

2011. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%

akkormost énis megkérdezhetném, hogy miért jó egy pasinak hogyha minden csajra annyit mond: sunáznám O_o

miért nem lehet odamenni hozzá, randit kérni és egy kicsit emberibb lenni...

2011. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
51%
Én azt bírom a legjobban, amikor elkezdik a szokásos mantrát arról, hogy "mert minden pasi egy szemét, hazug disznó..stb", de hogy magukba néznének néha, hogy ők sem különbek egyáltalán (sőt!!), arra már nem képesek a fene nagy egojuk miatt. És ez a fiatalabb női generáció 95%-ra vonatkozik, tisztelet a kivételnek.
2011. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
14:54 Mert az udvarias viselkedést nem értékelitek, csak a megnyerő külsőt.
2011. máj. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
69%
azért ilyenek, mert "nem akarnak megbántani..." ...utálom ezt a rizsájukat. sokkal jobban megbántanak azzal, ha látszik, hogy mi a helyzet és szépítgetnek a dolgon.
2011. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
ma 14:54 - igen, vannak ilyen pasik is. Én nem ilyen vagyok pl. De kedvességgel, odafigyeléssel nem sokra lehet menni tapasztalatom szerint, mert abból csak átb@szás lesz meg kihasználás. Igenis azt kell sugallni hogy te mennyire megkúrnád a nőt és mekkora nagydumás laza arc vagy, attól nedvesedik a nuni. Mondjuk nem ilyen formában hogy "sunázánám", de a lényeg ez.
2011. máj. 7. 15:08
 8/38 anonim ***** válasza:
40%
Mert jellemtelenek, azért. Még csodálkoznak, hogy a szexen kívül másra nem kellenek...
2011. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
78%

én is ilyen voltam. kb. 15 éves koromban.


amikor nem mertem lekoptatni egy pasit őszintén, akkor mindig kamuztam, hogy nem érek rá stb.. ilyen hülyeségekkel húztam az agyát.


persze rájöttem már azóta, hogy ez mennyire gerinctelen dolog és már őszintén megmondom nekik, hogy mi merre hány méter. de nálam ez volt az oka, hogy gyáva voltam.


17/L

2011. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
ma 15:18 - becsülendő hogy rájöttél ez mennyire gerinctelen dolog. :)
2011. máj. 7. 15:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!