Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem képes egyenes, korrekt viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik, vagy valami miatt meggondoljátok magatokat, miért nem lehet azt elmondani? Ehelyett a legtöbb lány kamuzik, félrebeszél, esetleg szó nélkül eltünik, a srác meg csak néz ki a fejéből hogy wtf... Nem általánosítok, biztosan vannak normális lányok is, csak még nem találkoztam velük. :)

25F


2011. máj. 7. 14:46
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
54%
igen de te 25 éves vagy szóval gondolom nem 15 éves lányoknál próbálkoztál :SS szerintem ha egy nő 20-25 éves korában is ilyen, akkor az már elég nagy baj
2011. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Igen, aki miatt most betelt a pohár és kiírtam a kérdést mérgemben, az egy 25 éves diplomás lány. Én is úgy gondolom, hogy elég nagy baj. :S
2011. máj. 7. 15:29
 13/38 anonim ***** válasza:
46%
Hasonló a hasonlót vonzza tapasztalatom szerint, ha te, ahogy írtad nem mész sokra kedvességgel, odafigyeléssel és inkább eljátszod, hogy "te mennyire megkúrnád a nőt", akkor ne csodálkozz, hogy ilyen lányok akadnak horogra...
2011. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Az a gáz ha őszinte vagyok akkor meg azért vagyok lecsesz.ve. Aki megérdemli azzal őszinte vagyok!
2011. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

Gondolkodj logikusan... mit akarsz olyasvalakitől, aki azért csesz le mert őszinte vagy?

Innentől kezdve nem túl nehéz a képlet...

2011. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
ma 15:57 - félreértetted amit írtam, én nem azt csinálom amit a hozzászólásom másik felében írtam, azt azért írtam mert azt látom hogy ez működik. Inkább olyanokat teszek amire sokan esetleg azt mondják hogy "bu.zis"... Pl ha olyanom van akár verset is írok hozzá, vagy meglepem valamivel amit én csinálok (valamit főzök vagy olyan is volt már hogy süteményt sütöttem egy kiszemeltnek)
2011. máj. 7. 16:13
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Próbálj akkor taktikát váltani! A nők férfit keresnek maguk mellé.:)
2011. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Stufuli válasza:
Ezt látják a TVben, követik a rossz példát, amit eléjük állítanak.
2011. máj. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

El lehet mondani. Én megteszem. Keress olyat aki ilyen.

Érthető, hogy most lehangolt meg mérges vagy... de elolvastam a kérdésed és most már én is az vagyok:D

Az, hogy rossz lányokkal kezdesz magánügy.

A kérdésre a válasz: ez valószínüleg a rossz nevelés/baráti kör, félelem vagy egyszerűen csak tényleg nem akar megbántani és próbál másik kiutat keresni. (Amúgy ha nagyon zavar akkor érd el valahogy és kérdezd meg tőle, hogy miért volt ilyen..)

Eddigi randik, kapcsolatok, ismeretségek stb. alkalmával én egyszerűen megmondtam az illetőnek, hogy legyen velem őszinte nem vagyok sértődős.. és kész probléma megoldva, akivel maradandó lett a kapcsolat viszont félénkebb típus azt meg egyszerűen rászoktattam, hogy igen velem lehetsz őszinte is. Cserébe én is az vagyok( bár ismerni kell az embereket, hogy kivel milyen hangnemben kell beszélni.

2011. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
14:54 vagyok, a fiúk többsége egy lányban azt nézi, hogy milyen a teste és mekkorák a mellei... lehet az kedves, ha nem a tökély külsőleg... akkor meg mit vártok el??
2011. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!