Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem képes egyenes, korrekt viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik, vagy valami miatt meggondoljátok magatokat, miért nem lehet azt elmondani? Ehelyett a legtöbb lány kamuzik, félrebeszél, esetleg szó nélkül eltünik, a srác meg csak néz ki a fejéből hogy wtf... Nem általánosítok, biztosan vannak normális lányok is, csak még nem találkoztam velük. :)

25F


2011. máj. 7. 14:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Én spec meg szoktam mondani a frankót. De! Nem egy olyan pasi van, aki randi után azt mondja a lánynak majd hívlak:) Aztán azóta is hívja. Nos ők biztosan meghaltak azóta. Mert hogy tényleg akarták hívni, egyenesek voltak. Csak valami baleset érte őket tutira.
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Hehehe nagyon viccesek vagytok:D

Ajánlom a Jóbarátok vonatkozó részét az első évadban van. A randinyelvről szól, arról hogy mi mit jelent:D

Nem tudom elhinni hogy miken fel tudják húni magukat az emberek.

Nem vagytok egy kicsit túl stresszesek? A világ tele van gonoszsággal, háború éhezés stb. Ha már nyavajogniakartok akkor értelmes dologról nyavajogjatok

Vagy próbálkozzatok valamilyen meditációval, mivel így nagyon hamar magas vérnyomásban és egyéb stressz okozta betegségekben fogtok szenvedni.

Megéri?

Szerintem nem véletlen hogy olyanokat fogtatok ki amilyeneket. A zsák a foltját nagyon is illik ide. Talán lehetne emelni egy kicsit a színvonalon és akkor nem ilyenekbe botlanátok.

uhh

2011. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
2011. jún. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
De felidegesít,h itt a pasik 80%a azt szajkózza,h a nő csak a külsőt nézni.Mert drága pasik ti mi a sz*rt néztek egy nőn?Hogy jajj de szép a lelkivilága?Mivel először csak külsőre látom az embert,ezért nyilván olyannak adok esélyt,aki tetszik,aki nem azt minek hülyítsem!Viszont abban van igazság,h a legtöbb lány sunyi módon eltűnik meg blablabla,én speciel szóba se állok olyannal akinél tudom,h nem tdunék vele lenni,mert vmi nem jön be rajta.Ha meg tetszik,és elkezd alakulni vmi,és mégse jó vmi,akkor megmondom,nem kell általánosítani,meg hajtani a hülyeséget,h mi külsőt nézzük,mikor ti is inkább egy szőke plázacicát választatok,mint egy szemüveges rövid barna hajú lányt.
2011. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ne süss sütit:) sztem.
2011. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Többször is próbálkoztam egy csajnál, mindig előadta, hogy őt 17 éves korában csúnyán megcsalták, és ő azóta elvesztette a hitét a fiúkban, az meg még inkább erősítette a meggyőződését, hogy a fiúk csak megdugni akarják.


Egyszerű, ostoba, bunkó, paraszt fejemmel gondoltam akkor ez az a fajta csaj, akinek hónapokig kell udvarolni, 5 randi kell az első csókhoz, és 8 hónap járás a szexhez.


Írtam neki egy levelet, hogy bebizonyítom neki, hogy vannak még normális fiúk is (például én), akik nem csak megdugni akarják, hanem tényleg érdekeli őket a személyisége is. Ugye jött a duma, hogy nem akarlak megbántani, de nem, bla bla.


Mondom jó, az elutasítás engem sosem érintett meg különösebben, kapásból elfogadtam, hogy hát jó, akkor nem én kellek neki. Erre 3 napra összejött egy olyan gyerekkel, aki folyamatosan végigcsalta a barátnőit, és konkrétan az első héten már őt is megcsalta, csak nem tud róla.


NEM VOLT ANNYI VÉR A PINÁJÁBAN, HOGY EZ A GYÖKÉR FASSÁG HELYETT, HOGY NEM BÍR MEGBÍZNI A FIÚKBAN NE MONDJA AZT AZ ELEJÉN, HOGY BOCS NEM!!!


És még mielőtt azt gondolná valaki, hogy a másik csávó alfahím, én meg egy kis csicska vagyok, nem így van, mindketten úgymond a rosszfiúkhoz tartozunk, csak nekem van jövőm és értelmesebb vagyok, mint a másik srác, igazából ezt nem értem, hogy mi többet tud adni neki a gyerek. De majd elválik, engem se kell féltenie, könnyedén találok jobbat.

2011. jún. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

"A lányok nem szeretik hallani az igazságot, ezért nem szívesen mondják ki".


100%-os válasz lenne ennyi is,


csak az a baj hogy a fiúk/férfiak nem nők.

2011. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
23:35 Természetesen ha odamegyünk vkihez, mi is csak külső alapján tudunk választani. A különbség annyi, h titeket ezután is csak a külső érdekel, ronda srác akkor se kell nektek, ha ismeritek és jó fej.
2011. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!