Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok többsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége miért nem képes egyenes, korrekt viselkedésre?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik, vagy valami miatt meggondoljátok magatokat, miért nem lehet azt elmondani? Ehelyett a legtöbb lány kamuzik, félrebeszél, esetleg szó nélkül eltünik, a srác meg csak néz ki a fejéből hogy wtf... Nem általánosítok, biztosan vannak normális lányok is, csak még nem találkoztam velük. :)

25F


2011. máj. 7. 14:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
és még azt is hozzátenném, hogy én egyátalán nem azt értékelem, hogy mennyire szeretne megbaszni, hanem hogy milyen velem... (utolsÓ)
2011. máj. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
marhára nem kortól függ az egész, velem most legutóbb egy 32 éves csaj viselkedett nagyon tetű módon... ja és nincs férjnél még sose volt, egyedül lakik ráadásul elég közel hozzám és ő se birta azt mondani hogy bocs nem. Kitalálta hogy vidéken maradt a telefonja fel se vette... utána mikor ráirtam iwiwen akkor meg kitalálta hogy épp összejött megint a régi barátjával... meg volt már több hasonló szó nélkül eltűnő lány... olyan is aki valamiért sose ért rá épp... áh nem is sorolom lekoptatós dumából szerintem egész lexikonnyi van a lányok fejébe :S marha szar itthon ülni egyedül szombat este :( 25/F
2011. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
18:01 Ti nők meg MIND csak a külsőt nézitek, szal ne szóljatok semmit!
2011. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:03


Maximálisan egyetértek!

2011. máj. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettő: ez igazán vicces, ezek szerint én nem vagyok nő :D Nem mondom, hogy nem tetszik egy jóképű férfi, de az igazán nagy szerelmeim mind a csúnya kategóriából kerültek ki.

22/N (?) :D

2011. máj. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
49%
Én inkább a saját szememnek hiszek, mint a gyikon írogatóknak. A saját szememmel pedig soha nem látok ronda srácokat bnővel.
2011. máj. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Cukordinnye ***** válasza:

Szerintem sajnálnak, ezért úgy ítélik meg (rosszul!!!), hogy neked jobb, ha félrebeszélnek.


Vagy egyszerűbb hazudni. Kevesebb konfliktussal jár, nem kell magyarázkodni, mindent másra lehet fogni.


Az ilyen lányokat érdemes elkerülni. Később sem lesznek őszinték, amikor már sokkal fontosabb dolgokról lesz szó, mint arról, hogy tetszett-e neki a film, amit választottál vagy miért mondta le az utolsó pillanatban a meccsnéző bulit...

2011. máj. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
A lányok nem szeretik hallani az igazságot, ezért nem szívesen mondják ki, h ne sértsenek meg... nem akarnak megbántani... ne mondd, hogy nem érzed magad soha szarul, ha vkinek őszintén vmi rosszat, a másiknak vmi sértő/bántó dolgot kell elmondanod.. lány voltam
2011. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

Aha... Tehát ahelyett, hogy elmondaná egy lány hogy pl:

Ne haragudj, úgy érzem hogy nincs meg közöttünk az összhang, részemről nem működne a kapcsolat. A barátságomat felajánlhatom, de többet nem.

(Ezt most gyorsan összedobtam, szerintem teljesen korrekt és elfogadható, még ha nem is pont ez az ok amiért nem akar a lány többet.)


Ehelyett egyszerűbb úgy viselkedni, hogy például valamit megígér a lány (pl találkozóba belemegy, stb...) aztán nem jelenik meg, eltűnik, majd magyarázkodik és ordít róla hogy hazudik? És még sorolhatnám a különféle nyilvánvaló kamukat.


Ezt én nem értem...

2011. jún. 20. 22:19
 30/38 anonim ***** válasza:
54%

22:19

pontosan, ez lenne a legkorrektebb dolog, de én 1 dolgot megtanultam:a lányoknak eléggé szűk rétege ismeri a korrekció és a logika fogalmát:P

2011. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!