Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy exem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy exem nem akarja, hogy mással járják. De arra meg nem mond semmit, hogy ő és én újra?

Figyelt kérdés
Egy évig voltunk együtt, több mint fél éve szakítottunk azóta ilyen se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk. Én már ezt nem bírom, mondtam neki hogy döntsön de dönteni nem tud vagy nem akar....Mit tegyek?

2012. dec. 23. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert féltékeny.
2012. dec. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tőle már kérdezted, hogy miért csinálja ezt? Mit válaszolt?
2012. dec. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy akármikor rákérdezek, hogy miért csinálja ezt letereli a témát...vagy elkezd veszekedni amiből mindig én jövök ki rosszul.
2012. dec. 23. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lépj már tovább!
2012. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig birtokolni akar. Nem kellesz neki, de sértené az önérzetét, ha mással összejönnél.

Sz*rni rá nagy ívben, és jöjj össze azzal, aki tényleg szeret.

2012. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez erősen nevetséges, remélem te is érzed.

Amúgy meg te aztán sokkal határozottabb vagy, úgy látom... :D

Mi lenne, ha szépen elválna az utatok, és élnétek boldogan a saját életeteket? Akkor nem lenne beleszólása a magánéletedbe. Amihez ugye semmi köze. Vedd már észre, ha tényleg veled akarna lenni, veled lenne.

2012. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere össze egy másik lánnyal ne foglalkozz vele pld tiltsd le faceról. erre nem gondoltál?
2012. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Dönts te, és lépj tovább. Csak azzal lehet játszadozni, aki hagyja.
2012. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy miért és mondd meg neki, hoyg válaszoljon rá. Ne tereljen, ne veszekedjen. Ha nem képes válaszolni, akkor küldd el.
2012. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pendulum92 ***** válasza:
100%
Se veled se nélküled kapcsolat szexet is jelent? Mert akkor tuti ott van a kutya elásva.... ha összejönnél valakivel valszeg nem lenne meg neki az "ingyen" szex. Bocsi ha nem így van, találgattam.
2012. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!