Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulzas volt kerni a fiutol....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulzas volt kerni a fiutol. Hogy kiserjen haza egy bulirol, ha hivatalosan nem jarunk, de mar ket honapja talalkozunk nem nyilvanosan? Kisse mintha kieroszakoltam volna, de ha nem jelentenek neki semmit, akkor nem kisert volna haza, nem?

Figyelt kérdés
O fiatal 21 eves, en 24 lany vagyok, sokat dolgozik, mas lany nincs is eleteben, de megsem vallal fel engem, eleinte tancoltatott, beszelgetett velem, de hogy mar randizgatunk a nyilvanos helyeken kerulget, de most sokad keresemre megis haza kisert, nem tudom, h lehet lazan kezelni egy kapcsolatot, hogy ne legyek hisztis, vagy csak nagyok az elvarasaim.
2012. dec. 22. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Megismerkedtem valakivel, és mi sem járunk hivatalosan, és ő is eléggé sokat dolgozik. Így nem karácsonyozhatunk együtt sem, és még a szilveszteri bulira sem hívott el! És ez kicsit rosszul esik, de az persze elég gáz volna, ha csak úgy elhívatnám magamat! Túl rámenős lenne, pedig igazán jól esett volna, ha gondol rám! Szóval szerintem nem erőszakoltad ki, sőt ez a minimum én azt hiszem!!!
2012. dec. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap karacsony este mindenvagyam az volt, hogy vele lehessek. S mos elutazott, ujevig nem is latom. Nem is ad eselyt arra, hogy programjaink legyenek, hogy beszelgessunk, hgy osszemelegedjunk. Pedig nem volt mindig igy. Egy eve ismrtem meg balban, az unokatestverem altal, akkor csinosabb voltam es mas tetszett nekem, de akkor o nagyon tancoltatott, ismerkedett velem, en meg lazan kezeltem. Rengeteget irt, en meg leraztam, Par honapra ujraa ugyanez. Aztan fel evutan, mar nekem csillant meg a szemem rajta, pont mert mar komolyabbnak neztem, falun voltunk balban, egybol osszejottunk, mondta h ezt otthon folytassuk. Ra ket napra hivott is, hivjam vissza, nem hivtam, diplomatikusan kezeltem, lemondtam az elso randit, tana az elso randin meg rajottem, h nem is olyan tapasztalatlan. De akkor is feltuhetett volna nekem, hogy autokazni vitt, es nem egy etterembe, rengeteget irt, es sokat probalkozott, hogy lefektethessen, es en egyszer ittasabb allapotban bele is mentem, utanna meg sokszor talalkoztunk, de kerte h egyelore tartsuk titokban. Nem tudom mert szegyelt, hiztam 5 kilot a legelso megismerkedesunk ota, vagy azota latott egy parszor becsicsentve es kiabrandult...nem tudom, volt olyan het h sokat akart velem talakozni, en meg nem ertem ra. Aztan egyszer elkezdtem neki, hogy komolyabban... es lett ra egy nagy szunet, kozben beszelgettunk, de eltunt a bensoseges hang, most talalkoztunk ujra egy honap utan, rogton homlokon puszilt es fajin volt... sokat sokat dolgozik, elni ideje nincs is, nem tudom, ha lazan kezelem, vagy diplomatikusan mint az elejen, akkor van eselyem, mert most biztos latja, hogy en mennyire akarom.
2012. dec. 25. 08:29
 3/4 anonim válasza:
Hát elég nehéz a helyzet... Ez a sok taktikázás meg minden. Én is annyira akarom, de vissza kell fognom magam, mert nem lenne jó, ha rázúdítanám az érzéseimet... Pedig totál oda vagyok érte, és ő is mondta hogy nagyon-nagyon szimpatikus vagyok neki, csak hát kicsit messze vagyunk egymástól! Most 26.-án lemondta a találkozót, mivel hogy megbetegedett=( Már négy hete nem is láttam=( De most szegény nem tehet arról, hogy beteg... Szerintem próbáld kicsit kontrollálni az éréseidet, és próbáld teljesen magadba bolondítani... Nekem is ez lett volna a célom... De hát lemondta a találkozót sajnos...
2012. dec. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj de rossz, a negy het mar hosszu ido, mert konnyu a dolog, ha sokat vagytok egyutt, e amikor nincs kommunikacio, akkor az erzesek erosodnek, vagy gyengulnek, s azt iszem nalunk az erosodo.. :) de fel a fejjel, rossz utan jo jon, uj ev, szilveszteri kivansagok, legy laza, mutasd mg h milyen klassz csaj vagy. Remelem mindkettonknek sikerul :)
2012. dec. 26. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!