Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy lány azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy lány azt mondja, hogy inkább a barátnőjével megy most haza?

Figyelt kérdés

Barátok vagyunk még csak.

Sétáltunk, be kellett mennem egy helyre, ő kint megvárt, mire visszaértem ott volt egy barátnője, és mondta hogy most inkább vele sétál haza. ez mit jelent? Mit kellett volna tennem?



2012. dec. 19. 14:30
 1/10 A kérdező kommentje:
persze mondta, hogy majd beszélünk, meg keressük egymást stb stb..
2012. dec. 19. 14:33
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy most a barátnőjével akart hazamenni.
2012. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első alkalommal lehet én is ezt csinálnám (bár attól függ - de előfordulhat). Legalább a férfinak utána rajtam jár az esze.... és egyre jobban bezsong értem. Ha pedig nem érek neki annyit és nem gondol rám, akkor úgyis megette a fene.
2012. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Semmi női hátsó szándék, teszt, próba vagy akármi? Mondjuk mielőtt elváltak volna útjaink már egy csomót beszéltünk, meg jó volt minden.
2012. dec. 19. 14:36
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 És említenem kéne neki ha legközelebb beszélünk? valahogy szóba hozzam a dolgot?
2012. dec. 19. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen. Említsd neki.

Ha érdekled és csak egy női praktika volt, akkor várja. Ha nem érdekled, akkor meg mindegy. Bár hát azt mondta, hogy "majd beszélünk" nem?

2012. dec. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De, mondta, és este beszélünk is telefonon
2012. dec. 19. 14:42
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem tudom miért aggódsz. Nem kell rohanni. Nem minden lánynál válik be a gyorshajtás. Nálam se pl.
2012. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem akarom siettetni :)

Tehát majd mikor este beszélünk, mit mondjak neki ezzel kapcsolatban?

Amugy köszi, hogy válaszolsz, mentek a zöld kezek

2012. dec. 19. 14:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos vmi megbeszélni valója volt a bnőjével, vagy már rég találkoztak. ennyi. ne láss bele dolgokat
2012. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!