Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haza szeretnek kiserni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haza szeretnek kiserni egy lanyt este. Mit mondjak neki? Jo otlet egyaltalan?

Figyelt kérdés

Holnap ifire megyek ahova eljon egy lany is, aki nagyon tetszik. Este lesz vege es arra gondoltam hogy megkerdem tole hogy merre negy hazb es hogy elkiserhetem-e, meg akkoris ha nem arra lakik mint en.

Namost a kerdesem az hogy:

Hogyan fogalmazzam meg a kerdest?

Ha kerdi hogy merre lakom akor mit mondjak hogy nem mentem haza hanem ot kisergettem?

Es amiert leginkabb parazok az az hogy mirol beszelgessunk?



2012. okt. 18. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

-blablablablabla

-blablablablablabla, de most mar megyek, szia!

-ohm varj, hazakiserhetlek?


1) igen. (ebben az esetben valszeg jo vagy nala)

2) nem, mert..(ebben az esetben meg nem.)

2012. okt. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mond, hogy félted őt, mert manapság, ha egy lány egyedül megy haza bármi megtörténtet (sajna... de még egy fiúval is:() a téma majd jön se aggódj, csak add önmagad :)
2012. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!