Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tabletta este vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tabletta este vagy inkább reggel? Egyáltalán mikor optimális?

Figyelt kérdés
elég buta kérdés,de mikor optimális bevenni a tabit? én este 6 körül szoktam de ha inkább áttérnék a 10-re azt fokozatosan tegyem? és tabi bevétele után 4 óráig kerülni kéne a nagydolgokat? tudom betegtájékoztató de az nem ír erről.meghát nem lehet olyan rendszerint végezni az ilyeneket:/hogy most lehet most nem lehet wcre menni. és én félek h valameik tabi ugymond kudarcot vall és jön a bébi.
2009. jan. 27. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdemesebb inkább az esti órákra időzíteni. amúgy én is este 6kor szoktam bevenni, és mki akit ismerek, este veszi be.

Amiért este szoktam inkább bevenni, annak elég prózai oka van: napközben ki tudja, mit eszel mivel, és simán rádjöhet egy kiadós cifra... pl ha azt nézed, hogy mondjuk reggel 10kor szeded be, és iszol egy erős kávét, hát... érted.

2009. jan. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Este az ideális. Én 8-9 körül szoktam bevenni.
2009. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én délben szedem,nekem az az optimális.Akkor már mindig ébren vagyok,ha suli van ha nincs.Pont szünetem van két óra alatt,nyugisan bekapom.Azért nem este szedem,mert este előfordul,hogy valami programom van,és félek elfelejtem.Mindig máshogy alakulhat az este.Legalábbis nálam,színház,sörözés,vásárlás ilyesmi.Mindig máskor fekszem le.Bár mintha azt mondta,volna a dokim,hogy minél hamarabb lenne ideális.

2009. jan. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
WC miatt ne aggódj, ott már csak az jön ki belőled, amit megemésztettél. Hányással lehetnek gondok.
2009. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én este szedem, 10-11 körül, amikor lefekszem. Kisebb az esélye egy hányásnak, hasmenésnek éjjel. Ha programom van, beveszem, ha hazaértem. Mondjuk így is lehetnek gondok, ha mondjuk este többet iszik az ember a kelleténél. De erre is van megoldás. Ha mondjuk előre tudod, hogy esélyes egy ivászat, aminek nem várt következményei lehetnek (pl szilveszterkor vagy születésnapkor), akkor vedd be 3-4 órával a kezdet előtt. Ennyi idő alatt felszívódik, és ha végighányod az éjszakat, akkor sem kell aggódni.
2009. jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is este 6kor veszi be, sztm is az az ideális. Napközben ki tudja, mikor-milyen dolga akad az embernek, meg hajlamosabb is lehet elfeledkezni róla a nagy rohanásban, este meg már úgyis otthon van mindenki...
2009. jan. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is este 6kor szedem,sztem ez elég jó időpont!
2009. jan. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én délután 2-kor szoktam. egyszerű oka van: rám ha rámjön a hasmenés, az mindig este van. ha beteg vagyok és hányingerem van, szintén este-éjjel jön rám a dolog.

egyébként ha valamelyik tabi "kudarcot vall" be kell venni mégegyet. tehát ha 3-4 órán belül történnek a bajok.

2009. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!