Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van hogy azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy azt mondja kedvel meg minden de nem jegyez meg rólam semmit? ) (tovább lent)

Figyelt kérdés
1-2 hónapja ismerem kb a srácot, nagyon jól elvagyunk, minden titkát ,olyan dolgokat is elmondott amiket másnak nem az életéről. mondta hogy lát bennem valamit, és aranyosnak tart. de semmit nem tud rólam, pedig elmondtam.. szóval olyanokat hogy hány éves vagyok, meik suliba járok ilyeneket.. pedig én kapásból feltudnék róla sorolni róla mindent..
2012. dec. 20. 02:13
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

tudod miért?:) mert senkit nem érdekel hogy melyik suliba jársz :D

ha kellően fontos az illető akkor megjegyzem az ilyen apróságokat is DE az nem 2 hónap után jár :)

amúgy is ha esetleg meg is jegyzi akkor is bőven a "semmi" kategóriába tartozik az ilyen cucc.

2012. dec. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem így vagyok ezzel. Engem amelyik lány érdekel szerelemügyileg, arról szinte minden apró részletet megjegyzek, mert amúgyis róla fantáziálok állandóan, hisz EZ a szerelem lényege. Aki nem szerelmes, az meg szemet huny minden ilyen felett, nem érdeklődik igazán, szerintem csak egy aranyos kis haverlány vagy, azokat szoktam én például ilyen makroszkópikusan felületesen jegyezni. Ezek azok, akiket kedvel az ember nagyon, de annyira nem,hogy azért mélyebben érdeklődjön iránta.
2012. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak egyszer fordult ez elő, még ne vonj le komolyabb következtetést.

Ha ez rendszeres, akkor egoista, akinek csak hallgatóközönség kell, de nem igazán figyel arra amit mondasz, mert nem érdekli.

2012. dec. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!