Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már ilyen esetetek? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen esetetek? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány most ismertükcmeg egymást de tudtam hogy szeret engem mert már találkoztunk.Most kezdtem vele dumálni egy közösségi oldalon nem lakik olyan messze de nagyon szeretem és valszleg nyáron fogunk csak talizni és tényleg nagyon szeret ö is és azt mondta csak akkorcfog elhagyni amikor én elhagyom nagyon szeretem és mindig szeretnék beszélni vele volt már ilyenetek hogy oldottátokcmeg.Ennyire nem szerettem még soha lányt. Volt már ilyenetek? Kösszi a rendes válaszokat. :):):):)

2012. dec. 22. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem. Most ismerkedtetek meg azt írod, de akkor hogy szereted? Szerintem nem bíztató. Messze van a tavasz és ez még nem szeretet szerintem.

Bár kívánom, hogy jöjjön össze.

2012. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon belecsavarodtál kicsit vegyél visza
2013. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!