Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan esetetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan esetetek, hogy szüleitek tiltották a pasitokat? Hogy oldottátok meg a helyzetet? Hogyan találkoztatok vele "sunyisan"?

Figyelt kérdés
Légyszi tippeket.. Nagyon megköszönném
2012. ápr. 6. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen volt, 8 év korkülönbség volt az oka, megoldás: barátnőm falazott nekem h vele megyünk bulizni vagy nála alszok hasonlók..
2012. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vivi19baby ***** válasza:

Volt már ilyen... :( Az én régi be vált módszerem csak akkor müködik ha kertesházban laksz!Oda rendeled a fiúdat a ház elé,te kiírod az ajtóra hogy alszok és bezárod,majd kimászo az ablakon!Nálam mindig beválik remélem majd nálad is! :DD

Remélem hogy segítettem! Vivii

2012. ápr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vivi19baby ***** válasza:
(a saját szobád ajtajára)
2012. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tőlem az égvilágon mindent tiltottak!Én elszöktem!Azt hazudtam, hogy barátnőknél alszom!Rendesek voltaka barátnőim szülei és falaztak volna,ha a szüleim pl felhívták volna őket!

Életem legszebb élményei voltak ezek!!!

(ablakon is másztam már ki pl, hogy eltudjak menni buliba!) lol

2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezek nemválltak be :(
2012. ápr. 6. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg tudják fogalmazni, hogy miért tiltanak tőle? Megbeszélhető ez a dolog, vagy csak nem, mert fiatal vagy?


Az ember nem ül egész nap otthon, van mobil is, "véletlenül" össze lehet bárhol futni és még hazudni sem kell a szülőknek. Fiatalként eljártam sportolni, futni, de akár egy bevásárlás is lehet ürügy.


Ha együttlét kell, akkor nem feltétlen kell együtt aludni, unokatesót vagy idősebb külön élő testvért meg sok mindenre meg lehet kérni, hogy 1-2 órácskára épp menjen máshová... Ha van 8-10ezer forintotok akkor egy apartman is jó lehet "kirándulás" címén, na ott egymásnak lehet esni 2 napig.

2012. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!