Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi idő után találkoztat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után találkoztatok személyesen, neten megismert barátotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyi idő, levelezgetés, msn, chat után jött a személyes találkozó...

(kapcsolat baráti alapon elsősorban)


2012. ápr. 3. 22:52
 1/9 anonim ***** válasza:
eddig csak 1x próbálkoztam netes ismerkedéssel mondjuk ott nem éppen barátságra mentem 2. levél után már találkoztunk :) 20/F
2012. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és lett valami eredménye? :)
2012. ápr. 3. 22:58
 3/9 anonim ***** válasza:
igen eltöltöttünk 1 kellemes éjszakát aztán el köszöntünk és azóta nem halottam róla :)
2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10 nap
2012. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
volt akivel 2 nap, volt akivel fél év, 2 naposból 4 év lett, a fél évvel majd kiderül 21L
2012. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pár napnál többet nem érdemes várni. Utána úgyis csökken a lelkesedés és jönnek az összeesküvés elméletek, hogy vajon miért nem akar már találkozni..
2012. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
fél év után, mivel külföldi sráccal leveleztem... de azóta is tart
2012. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 4. 16:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi kb 1-2 hét után találkoztunk,azután 2 hétig folyamatosan együtt voltunk.Azóta is a párom,több mint egy éve :)
2012. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!