Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok mar ugy, hogy olyasva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajszi19 kérdése:

Voltatok mar ugy, hogy olyasvalak irant ereztetek valamit akivel meg soha nem is talalkoztatok csak kepen lattatok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen volt és sokan azt hiszik, hogy ez szerelem.

Ez csak valami vágy egy álomképe.

Szerencsére minden ilyen érzést néhány percen belül kitudok magaból irántani. Vagy hogy néha utána nézek az illetőnek és vagy amiatt hagyom a fenébe, vagy belátom, hogy semmi értelme. Ha akarom, megismerem.

2012. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen sajnos és a végén jól megszivtam.:-(
2012. márc. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy szivtad meg, mert?? Koszi a valaszokat
2012. márc. 18. 13:14
 5/8 Zoltános válasza:

Kedves kérdező én irántad is érzek valamit!

És még a képedet sem láttam!

2012. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,volt.Utánakerestem az interneten,de nem sok mindent találtam róla.2 hét volt,de az borzasztóan fájt.Ahogy az első válaszoló is mondta,ez egy álomkép.

A srác orosz volt egyébként,úgyhogy duplán esélytelen.

2012. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen általában akkor van, amikor az ember nagyon vágyik a szerelemre/szeretetre (szeretethiányos) és ehhez talál egy külsőleg neki tetsző valakit, aki alany lehet és beléláthat még olyan tulajdonságokat, amit a leendő párjától is elvárna. Ahogy előttem is írták, ez csak egy álomkép és nem valódi szerelem, mert nem abba vagyunk szerelmesek aki a képen van, hanem abba akit a fejünkben létrehoztunk az ő külsejét kölcsönvéve...
2012. márc. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Engem nem a kulseje fogott meg, hanem o maga. Amugy van baratom esszeretem ot. A masik tagba nem is mondhatom, h szerelmes vok, nem tom megmagyarazni mit erzek. En csak azt szeretnem,h mindig beszelgessunk.
2012. márc. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!