Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan találkoztatok barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkoztatok barátnőtökkel vagy barátotokkal?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 16:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2008 június 21. Falunap volt,egymásba botlottunk (szó szerint) Szerelem első látásra, 2hetet jártunk, mert szétválasztottak minket és most 2009. szeptember 3-án újra össze jöttünk!NAGYON SZERETEM mindik is szerettem és örökre szeretni fogom!
2009. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
9%
мєѕѕzє ℓαкυηк єgумáѕтóℓ, ∂є єℓőттє ηαgуση ѕσкαт вєѕzéℓgєттüηк мѕη-єη éѕ мєgιѕмєятüк єgумáѕт. мιкσя єℓנöтт α ηαgу ηαρ, αккσя α кєℓєтιвєη тαℓáℓкσzтυηк, éѕ αнσgу мєgℓáтσтт, αzσηηαℓ σ∂αנöтт éѕ мєg¢ѕóкσℓт. éℓєтєм є∂∂ιgι ℓєgѕzєвв ηαρנα νσℓт, éѕ αzóтα ιѕ єgуüтт ναgуυηк :)
2009. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Bocsi, ez nemtudom hogy sikerült, szóval:

Messze lakunk egymástól, de előtte nagyon sokat beszélgettünk msn-en és megismertük egymást. Mikor eljött a nagy nap, akkor a Keletiben találkoztunk, és ahogy meglátott, azonnal odajött és megcsókolt. Életem eddigi legszebb napja volt, és azóta is együtt vagyunk :)

2009. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
egy lagzin ismerkedtünk meg!!:)bár nem volt,hosszu élető kapcsolat,akkor nagyon boldog voltam!!!
2009. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Netről ismertük egymást.. 3 hónapig msn-eztünk, majd Határ úton találkoztunk. Ez volt 2007.07.02-án

Szakítottam 2008 januárjába egy kis hülyeség miatt,

Újrakezdtük 2 hónappal ezelőtt, tökéletes az összhang :)

2009. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Egy cod4 klánban játszottunk.:D

Mi is a határúton találkoztunk először,4-szer találkoztunk,és utána elcsattant...:)

2009. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az egyetemen ismerkedtünk meg. látásból már korábbról ismertük egymást, volt közös óránk is, de én egy hihetetlenül nagyképű, ellenszenves fazonnak találtam:) aztán egyszer egymásba botlottunk, és akkor beszélgettünk el először. utána még mindig baromi ellenszenves volt, de rájöttem, hogy pont a hibái miatt vonzódom iránta őrülten. Karinthy Frigyes mondta: "A jó tulajdonságokat szeretjük, a rosszakba szerelmesek vagyunk."
2009. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mi egy nagyon romantikus helyen: egy igényes kocsmában :D:D ismerkedtünk meg :D:D ő a haverjaival volt én a barátnőimmel, mindketten ittunk már, és egyre többet találkozott a tekintetünk, és aztán megelégeltem hogy nem jön oda hozzám :D hát én mentem oda :D bemutatkoztam neki, kihívtam beszélgetni (jelzem tél volt, vagy - 5 fok XD, mindketten 1 szál pulóverben, de annyira egymással voltunk elfogalalva hogy észre sem vettük hogy milyen hideg van :D) aztán mikor visszamentünk, bemutatott a haverjainak, meg is csókolt, és aztán már magától értetődő volt hogy együtt járunk és egymásba szerettünk. Azóta is együtt vagyunk már több mint 9 hónapja :D és nagyon szeretjük egymást!!!
2009. okt. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

:)

Háát. A szüleit előbb ismertem mint őt, mert az apum az ő anyujával kolléga.

AZtán szerveztek egy közös nyaralást az ősök, tartottak egy nagy kerti partit ismerkedésre,(mivel 20-an mentünk ki Erdélybe)és ott a partin elkezdtünk szimpatizálni egymással...a nyaraláson meg jött a többi... :)

2009. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Új srác költözött a szomszédba, először nem is figyeltem fel rá. Aztán hónapokkal később épp sétáltattam a németjuhászom és odajött azzal, hogy de szép kutyusom van, mit szólnék hozzá, ha az ő lány németjuhásza és az én fiúm "összejönnének", mert szeretne fajtiszta kölyköket :) Ez 4 éve történt, azóta is együtt vagyunk :)

22/L

2009. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!