Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan oldjam meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Párommal már több mint 2 éve együtt vagyunk de mielőtt félreértés esne minden rendben van csak annyi problémám van hogy nem igazán tudja kimutatni az érzéseit.Hogyan tudom rávenni hogy mutassa ki jobban hogy szeret mert úgy érzem hogy régen olyan jó volt még mikor összejöttünk mert akkor jobban húzódott felém most meg nem annyira.Érezni akarom a szeretetét azt akarom érezni mint a "tinik" hogy milyen szerelmesek vagyunk mert azok vagyunk!Hogyan vezessem rá hogy ez így legyen?


Köszönöm a válaszotokat.



2012. dec. 19. 08:04
 1/5 gelazso ***** válasza:
te mint példaértékü ember mutasd meg neki hogy te nyilt vagy és sokkold a nyiltságoddal minden elvárás nélkül
2012. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyszer szelíden mondd meg neki hogy szeretnéd ha jobban kimutatná az érzéseit, esetleg előtte egy ideig néha te csináld azt, amit tőle szeretnél kapni. Talán észbe kap, hogy szükséged van a szeretetre.

De szerintem ezt nem szabad erőltetni. A szeretetet, és annak kimutatását sem szabad "követelni"... El kellene fogadni, hogy a párod milyen ember, és mennyire kezeli nyíltan az érzéseit. Mert ez az amit nehéz változtatnia egy embernek, és talán nem is kellene erőltetnie, mert csak teher lesz számára, és rossz érzéssel fogja eltölteni hogy neki "mondania kell", "csinálnia kell" valamit hogy megfeleljen a párjának. Holott ő nem ilyen, és ez feszültséget okoz benne.

2012. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És ha nekem annyira rosszul esik hogy ennyire nem mutatja ki?Ha annyira zavar hogy úgy gondolom hogy ezt így folytatni se lehet akkor is én nekem kell hagyni?

Ezt már mondtam neki hogy nekem szükségem van arra hogy a szeretetét kimutassa de úgy vettem észre hogy nem igazán számít neki.Ilyenkor is ez a teendő?

2012. dec. 19. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell elhagyni. Ha valakivel nem tudsz boldog lenni úgy, amilyen, akkor veszett ügy. Meg eleve ha ő sem tartja fontosnak... ennyire számítasz neki.

Egyébként velem is ez volt, fél év gyötrődés után szakítottam. De addig még vártam hogy majd csak jobb lesz, és beszéltem is vele erről. Én nem találtam megoldást, mert az, hogy ilyenekkel nyaggatom nem igazán jó dolog, ő pedig nem változott.

Hát majd idővel nálad is elválik. Kívánom h ő jobb legyen! :)

2012. dec. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem jobb lesz ha meg nem én is gondolkodtam már azon hogy akkor megkell mondani hogy ennyi csak ugye nagyon nehéz meg így karácsony előtt.. :S
2012. dec. 20. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!