Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Semmi kül. bajom nincs, csak sosem jön össze egy normális kapcsolat sem. Ha egy lánynak bejövök, mindig találok valami hibát benne, amiért nem jövök vele össze. Eddigi életem során nem voltam szerelmes. Vagyis hát 2 lány is vol akibe talán, akikkel el tudtam volna képzelni, de mind2nek párkapcsolata volt akkor, és van azóta is. Más meg nem váltja ki belőlem azt amit ők. Nagyon nincs szerencsém a szerelemben, olyannal meg nem jönnék össze, aki iránt nem úgy érzek, mer az mű. Mindenem megvan, jól nézek ki, van önbizalmam, sikereim vannak az életben(szóval nem ilyesmi gondom van mint másoknak), nekem azért nincs kapcsolatom, mert nincs olyan szabad lány akivel érdemesnek tartanám.


Engem csak az idegesít, h folyton megkérdezik h van e valakim, ilyen idegesítő felszínes csajok kérdezik, és azt mondom nincs mindjár kérdezi h ilyen jóképű fiúnak hh nincs barátnője(?)...olyan fárasztó, h nem lehet megérteni, h nekem nem barátnőre van szükségem, hanem egy lányra aki szerethetek. A mai világban ez a 2 max olyan 10-20%ban fedi egymást.



2012. dec. 9. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:

"Ha egy lánynak bejövök, mindig találok valami hibát benne, amiért nem jövök vele össze. "


Igen veled van a baj!! Kiben nincs hiba szerinted?

Benned pl egy csepp hiba sincs ugye?

2012. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak így. Engem is össze akartak hozni - mellesleg pont azzal, aki tetszett. Én gyagyi meg kimagyaráztam előtte magam... pedig őt megismertem volna.


Nehéz találni megfelelőt - viszonylag megfelelőt.

2012. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De nem úgy értem a hibát h vmi rossz szokás v. tulajdonság ezeket elfogadnám, hanem a lényeg h nem vagyok szerelmes belé, testileg nem vonz, vagy vonz, de érzelmeket nem vált ki belőlem.(!!!)
2012. dec. 9. 13:13
 4/9 anonim ***** válasza:
"megfelelőt, viszonylag megfelelőt" Jézusom. Elsőnek van igaza.
2012. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz (volt) a helyzet mint veled. Mindig mindenkiben találtam vmi hibát (még abban is, aki tényleg tökéletes volt), mert berögzült az agyamba, hogy nekem a legtökéletesebb kell, 0 hibáal. Azóta lejjebb adtam az elvárásoknak, nem zavar, ha vkinek van vmi kis hibája, csak szeressen meg én is őt. Elfogadom azzal a kis bibivel együtt.
2012. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én jól megvagyok egyedül is, nekem nincs szükségem senkire aki mellettem áll, és együtt megyünk ide oda...stb, nem vagyok társfüggő. Ezért nem jövök össze akárkivel(aki egy kicsit tetszik szimpatikus stb.), csak ezt sokan nem értik meg.
2012. dec. 9. 13:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól, hogy van önbizalmad még lehet nagyon alacsony az önbecsülésed. A kettő nem ugyanaz és ha nagy a különbség abból komoly gondok lehetnek. És ez is okozhatja a problémát. Sőt valószínű, hogy nálad nincs valami rendben.


"hanem egy lányra aki szerethetek. A mai világban ez a 2 max olyan 10-20%ban fedi egymást."


Ezt mire alapozod? Készítettél egy reprezentatív felmérést?

Ha nem akkor max csak tippeltél.

2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak tippeltem.
2012. dec. 9. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:
"Mindenem megvan, jól nézek ki, van önbizalmam, sikereim vannak az életben(szóval nem ilyesmi gondom van mint másoknak)" - ebben van a bibi. Öntelt, beképzelt vagy. Nem tartod magad mellé valónak a többi embert. Ha jól elvagy társ nélkül, örüljél. Ez egy duma. Nincs akit szeressél, megérintsél, megsimogassál. A szexről ne is beszéljünk. Az érzéseidet nem tudod kifejezni. Szóval miért írtál ide, ha egyedül elvagy?
2012. dec. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!