Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell ahhoz, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy férfi beleszeressen egy nőbe?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert nem tudom. Férfiakat kérdezek leginkább...26/L . Melyek azok a tulajdonságok, amik miatt szerelmesek lennétek egy nőbe, a külső után. Jellemvonásokra gondolok leginkább, tehát milyen személyiség legyen egy nő? Minden vélemény érdekel, és őszintén. Sok választ várok, de komoly, érett férfiaktól, nem tiniktől.

2012. nov. 30. 20:09
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Egyetértek. Az első pár perc alatt, máris sok mindent meg lehet figyelni.... De szerelmesnek lenni pár perc alatt, az már egy másik dolog....

Persze lehetséges, de talán éppoly gyorsan is tűnhet el, amilyen gyorsan jön... ezt ugye senki nem szeretné, aki komolyabb kapcsolatra vágyik.

2012. dec. 1. 08:52
 12/22 anonim ***** válasza:
9 es vagyok, esetemben nyáron volt ilyen lány, és hidd el, úgy az ujjai köré csavart mint a sicc. Azóta eltelt az első három perc óta 6 hónap, de még mindig őrülten szerelmes vagyok. Egy életre meghatározó élményként tartom számon!! Ezt így hidd el.
2012. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12-nek


De nem jársz azzal a lánnyal? Hol történt az eset?

2012. dec. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 6 hónapja ismertem meg kb. egy srácot. Láttam, hogy figyel, de én csak úgy kb. 4,5 - 5 hónapja kezdtem komolyan venni...
2012. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Elhiszem neked, 9 - es. :DD,

SOK boldogságot kivánok akkor nektek.

2012. dec. 1. 12:22
 16/22 anonim ***** válasza:
Hát nem járok vele. Pedig asszem járhattam volna, de utána a "hogyan csesszünk el egy tökéletes lehetőséget" módon kő keményen elszalajtottam. :(( :D
2012. dec. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hol rontottad el?
2012. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogy hol rontottam el? http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. Íme ,ebben a topikban az 5 ös választ írtam én. Olvasd el ezt, és kb. összeállhat a kép.
2012. dec. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

7. -NEK. szertem az a leányzó is adhatott volna neked legalább még egy esélyt. De nem adott, ...legalább meghallgathatott volna... úgyhogy ne bánd nagyon szerintem.

Simán rájöhetett volna, hogy egyszerűen csak rossz pillanataid voltak akkor. Szerintem.

2012. dec. 1. 13:22
 20/22 A kérdező kommentje:
Amúgy megkaptam a választ. Kösz srácok. :DD
2012. dec. 1. 13:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!