Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi kell ahhoz, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy férfi beleszeressen egy nőbe?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem, mert nem tudom. Férfiakat kérdezek leginkább...26/L . Melyek azok a tulajdonságok, amik miatt szerelmesek lennétek egy nőbe, a külső után. Jellemvonásokra gondolok leginkább, tehát milyen személyiség legyen egy nő? Minden vélemény érdekel, és őszintén. Sok választ várok, de komoly, érett férfiaktól, nem tiniktől.

2012. nov. 30. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Őszintén fogalmam sincs, sosem voltam szerelmes.
2012. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És hány éves vagy ? Tehát ennyire nehéz ? ?
2012. nov. 30. 20:18
 3/22 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd fel úgy a kérdést hogy

"Van itt olyan férfi aki tényleg szerelmes?"



Azt kérdezd meg alatt, hogy miért szerelmes? Mit szeret a lányba? Hogy szeretett bele?


És akkor lehet jobban kapsz választ


(csak egy ötlet)

2012. nov. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Oké, akkor úgy kérdezem. Idáig az jött le, hogy nehéz számotokra beleszeretni egy lányba. Ez elkeseritő.
2012. nov. 30. 20:29
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl a külső után fontos a személyisége,milyen embernek látom kívülről. Nem jönnek be a hiperaktív,magamutogatós,folyton a középpontba lévő lányok. Azt vettem észre,hogy számomra olyan lány szimpatikus aki inkább visszahúzódóbb,félénkebb.Nem tudom miért.De az első benyomások nagyon fontosak,legyen vicces,aranyos,kedves,értse a poénjaimat,lehessen vele komoly dolgokról is beszélgetni,legyen célja az életben, önálló. Kb így ezek a dolgok a fontosak hogy szerelmes tudjak lenni egy lányba.


20/F

2012. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. A végén tényleg megtudom, mi számit nektek..... :DDD
2012. nov. 30. 20:53
 7/22 anonim ***** válasza:

figyelj én beleszerettem oktober elején egy 26éves lányba,mert nagyon megfogott,gyönyörü volt,humoros,kedves,

ugy gondoltam ö az igazi, azt mondta gondoskodo ö is odavolt értem....majd eltünt az elsö hibám után,ami nem is volt szándékos csak megijedtem,és arra sem adott esélyt,hogy megbeszéljük....szóval leggyen gondoskodo hallgasson meg

2012. nov. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

35 éves pasik környékén is számít a külső, de ott már azért nem olyan húzós mint egy 15-25 éves esetében szerintem.

Tisztelet a kivételnek. A kicsiknek meg csak modellalak létezik.

2012. nov. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Olyan két perc alatt megy a dolog. A megnyerő nőideálom külső után a következő kell,lássukcsak:

Nagyon nőies karakteres hang, kedves mosoly, hamar jegyzi a nevemet, és a nevemen szólít, kifejezetten érdeklődik irántam. Ez kb. olyan 3 perctől két napi időtartam szokott lenni, annyi elég nekem ahhoz hogy beleszeressek egy nőbe. Van akibe 3 perc alatt is megy, amelyiket nehezebb kiismerni, kicsit távolabb van, abba meg két nap. Nem kell randi hozzá. Elég egy zárt helyen való szóbeli rövid kontaktus, és már imádom is. Soha nem voltam olyan randin próbálgatós féle. mindig szerelem első látásra van nálam.

2012. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez érdekes megközelítés #9. Ilyen formában még nem hallottam pasi szájából. :)
2012. dec. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!