Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék, ha a párom hazudik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom hazudik?

Figyelt kérdés
Mostanában rendszeren lebukik a párom hogy hazudozik, persze ő ezt nem tudja, csak én tudom...És már nem tudok megbízni benne, ha le mond egy találkozót, azzal az indokkal hogy rokonok mennek hozzájuk, vagy hogy nincs pénze buszra, akkor rögtön az jut eszembe hogy mással találkozik, bulizni megy, stb...Ha nem veszi fel a telefont és nincs fent skypon/msn-en se, akkor is ilyenek jutnak eszembe...Persze ha rákérdezek mindig kimagyarázza, valami elég jó indokkal de már nem tudok hinni neki...Mégis mit csináljak? Itt a kommunikáció már nemigen segít de szakítani nem akarok...

2012. nov. 23. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szeritned nem emgy a megbeszélés és szakitani nem akarsz akkor még mi a teendő??? mert más nincs csak ez a kettő..... Ezek közül válassz.
2012. nov. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Épp ez lenne a kérdésem, hogyha nem lehet megbeszélni, de szakítást nem akarok, akkor mit csináljak...Választani nem tudok, mert a megbeszélésből lesz veszekedés, majd szakítás...Ezért nem tudja hogy én tudom hogy hazudik...
2012. nov. 23. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
36%

Mi az hogy káttyúú?

Amúgy inkább élj a gyönyörű hazugságban, mint a szörnyű igazságban :D

2012. nov. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Maradj ilyen kis nyámynila, és sajnáltas magad majd 50-es éveidben, hogy minden férfi szemétn.
2012. nov. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
pedig más megoldás nincs hidd el. Eleve nem kéne csöndbe maradni amikor lebukik a hazugsággal. Azonnal számon kéne kérni. Ne ijesszen meg ha visszatámad ez épp azt jelenti hogy vaj van a füle mögött. Ha szeret akkor ilyen miatt nem a szakit, ha szeret valaki valakit akkor mindnent megtesz azért hogy mellette maradjon. Ha nem igy tesz nincs is értelme a kapcsolatnak.
2012. nov. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

juj de ellenséges itt mindenki..

Ági8405 igazad van...:/

2012. nov. 23. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni. Eljön az idő, amikor erőt tudsz venni magadon, és szakítasz. Csak biztatni tudlak, hogy minél hamarabb!

Sorakoztasd fel, hogy miért kell szakítanod. Lehet hogy szereted, de aki így áll hozzád, az csak bánt téged, megaláz, és sosem fogsz már hinni neki. Egyre rosszabb lesz. Értékeld magad! (És igen, igaza van annak szerintem, aki az 50éves énedről mondott valamit :D nem emlékszem)

2012. nov. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdőre vonhatod és ha el akar menni elvörösödik látod h ideges lesz izzad stb. Már tuti h van valami. Am remélheted a legjobbakat h a te javadra titkolózik de lehet h nem .Am mondjuk elhívod magadhoz és ő egy idő után le akar lépni követheted is (titokban). Az egyik barátodat/barátnődet is elhívhatod h ne egyedül kelljen követni. Lehet h kicsit beteg ötlet de lehet h hatásos . nekem volt ismerősöm aki úgy jött rá h megcsalják h követte egy buliba és ott odament a ku...át akivel megcsalták leordította a fejét a pasiával meg szakított.
2012. nov. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Barátom nem bulizós, amugy meg másik városba lakik, nem tudnám követni mert mindig kikísérem a buszmegállóba...
2012. nov. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!