Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Segítség, bizalomhiány. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, bizalomhiány. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt barátommal, de még mindig nem tudok benne teljesen megbízni...Pl. Ha ír egy csaj az adatlapjára, akkor rögtön mindenféle rossz gondolat jut eszembe róla, még ha kimagyarázza akkor is...Meg ha sokáig nem hív fel, akkor is azon jár az eszem hogy most merre jár, mit csinál...Ebből már lett vita fél évnél, ezért azóta nem is ugrok neki ilyenekkel, nehogy balhé legyen...De attól még igenis zavar...Mit kéne tennem hogy nagyobb legyen a bizalom?

2012. nov. 19. 20:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azért mert más lányok ráírnak az adatlapjára a kivelb*szott facebookon nem nagyon fog meg csalni...max ha vannak erre utaló jelek mittudom én pl a haverjai sokat poénkodnak olyanokkal, hogy jól meg húznád a Mariskát vagy ienek akkor lehet benne igazság de ha viszont szeret és ezt mondja és érezteti veled semmi okod bizonytalankodni
2012. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát...az ok rá hogy ő nem zavartatja magát és ismerkedik lányokkal? de úgy hogy "csak beszélgetnek chaten" ....
2012. nov. 19. 20:57
 3/12 A kérdező kommentje:
meg kamerázik velük...:S
2012. nov. 19. 20:58
 4/12 anonim ***** válasza:
értem...akkor már lehet aggodalmad egy kicsit...vagy pedig ha ezeket elmondja neked lehet tényleg csak ennyi van amit mond...sz*r helyzet...de ha érezteti, hogy szeret akkor nem gondolom, hogy megcsalna de ezt normális hangnemben próbáld megbeszélni vele és ha netán kezdene vitába átfordulni akkor próbálj nyugodt maradni és normálisan beszélni hozzá és akkor szerintem ő is úgy fog de ezt személyesen
2012. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen érezteti és mindig elmondja ezeket de egyrészt nem tudja milyen rosszul esik, másrészt ettől még nem múltak el a kételyeim...De hát én hogy is láthatnék bele egy pasi fejébe...
2012. nov. 19. 21:20
 6/12 anonim ***** válasza:

először is egy embernek sem lehet a fejébe látni...sajnos xD

de ha ezt így érzed kicsit paranoiás vagy mert ha tényleg érezteti hogy szeret nem kell aggódj és ezt meg mond el neki h rosszul esik és van benned bizonytalanság! de azt ne kérd h ne haverkodjon más lányokkal mert ez butaság ha szeret úgysem kacsint másfelé...magamból indulok ki

2012. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
paranoiás lennék? xdd lehet...nekem valamiért folyton bizonytalanság van a fejemben, előző fiújaimmal egyikkel se voltam így...csak ő vele...lehet azért mert ő az első akivel komoly...
2012. nov. 19. 21:36
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor beszélj vele erről személyesen!!!!! és próbáljátok együtt megoldani
2012. nov. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. Ez lesz..csak félek hogy összekapunk ezen..
2012. nov. 19. 21:46
 10/12 anonim ***** válasza:
próbáld nyugodt hangnemben beszélni és ha esetleg a barátod mérgesebben szól akkor is maradj nyugodt!!!! mert ha elkezdetek vitázni nemfog megoldódni...nő ként sikerülni fog :)
2012. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!