Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan magyarázzam el Neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam el Neki? Szeretem nagyon!

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,már (korunkhoz képest) nagyon régóta.

Nem mondom,hogy nincsenek veszekedéseink,de nem sok,inkább ritkán nagy.

Többször volt már,hogy vége,de mindig sikerült normálisan megbeszélnünk,és utána mindig tudtuk jobban becsülni a mésikat.

Azonban nyomaszt valami

Ha megbeszélünk egy találkozót,én mindig rendberakom a szobát,készülök valamivel,szeretem meglepni.És az esetek 70%-a úgy végződik,hogy pár perccel a megbeszélt időpont előtt bejelenti,hogy nem ér rá...

Erre persze,én kiakadok,hisz már készültem,nagyon vártam.

Ha este ilyen időben is áttekerek a város másik felébe hozzájuk,és szóvá teszem,hogy már 20 perce várakoztam,ahelyett,hogy megértene,inkább leszól.

De,van,hogy időben lejön,és rögtön,szaladva ugrik a nyakamba.Ezekért a pillanatokért megéri élni..

Hogy magyarázzam el Neki,hogy csak ennyit kérek?

Nagyon szeretem!

14/F,és nem "d.gni" van barátnőm.



2012. nov. 22. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hangulatember a barátnőd...
2012. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatalok vagytok, tisztázd vele, hogy mért csinálja ezt.
2012. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én párom 24 éves, és ugyanezt csinálja...furcsa. Ja és nem érti meg....


23/L

2012. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg hangulatember lenne?De lehet ezen változtatni valahogy? :/
2012. nov. 23. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, beszéld meg ezt a lánnyal, mert úgy tűnik, néha nem vesz elég komolyan téged. Persze ne offenzív hangsúllyal menj neki, csak lazán.
2012. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!