Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudnak szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak szeretni?

Figyelt kérdés
19/L vagyok én úgy gondolom h a külsőmben semmi kivetni való nincsen fiúkkal nőttem fel már amennyire felnőttnek vagyok mondható egyedül lakok és nem vagyok egy buta liba szeretek bulizni és nagyon sokan szeretnek de valahogy minden párkapcsolatom azon bukik h inkább havernak tartanak és nem lánynak próbáltam nőies lenni de az sem segített szerintetek az lehet a baj h túl közvetlen vagyok és úgy beszélek a fiúkkal mint haverokkal? és ha igen mégis hogy beszéljek velük máshogy mikor ezt szoktam meg?

2012. nov. 20. 02:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne változtass . Légy önmagad.A természetesség erény. Ha nem vagy őszinte, nem magadat adod az előbb utóbb megbosszulja magát. Eddig nem volt szerencséd, de ne add fel.
2012. nov. 20. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsõ válaszolóval, légy önmagad, és a szerelem akkor jön el, amikor nem is gondolnád :)
2012. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert csak a legjóképűbb pasikat veszed észre, ők meg válogathatnak a csajok közül, nem valószínű h pont téged választanak.
2012. nov. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az utolsóval tudnék vitatkozni XD
2012. nov. 20. 14:19
 5/5 petyabest válasza:
100%

Ez olyan butaság... Mindenki azon ugrál, hogy a lányoknak "nőiesnek" a fiúknak meg "férfiasnak" kell lenniük. Ez buta gondolat. Legyél az, aki tényleg vagy. Az ember nem tud megváltozni. Nem tud más lenni, csak eljátszhat egy másik embert.

...de gondold végig... biztos, hogy ezt akarod? Egész életeden át színészkedni csak azért, hogy azt mondhasd, hogy "van egy pasid"?!


Ne fogadd meg a tanácsomat, mert ez az én életem, nem a tiéd. Engem sem vett észre az ellenkező nem. Már nem bánom. Most úgy gondolom, nincs olyan ember, aki méltó lehetne arra, hogy észrevehessen. Nekem nem pasi kell, vagy csaj, hanem barát. Sajnos kevesen vannak, akik így gondolják.


Én meg úgy gondolom, nekem fontosabb az, hogy önmagam legyek, mint az, hogy meglátnak-e az emberek. Igen, láthatatlan vagyok, de nem vagyok e miatt boldogtalan.

2012. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!