Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálhatnék, hogy felfigy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék, hogy felfigyejen rám?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba. Tavaly bevallottam neki, hogy szeretem (nagyon bénán) és nem mondott semmit. Azóta sokkal jobban szeretem őt. Én kb. 5 centivel magasabb vagyok nála, amúgy sajnos mindenkinél magasabb vagyok :(

Ez a srác nagyon kedves, vicces, jófej meg minden jó tulajdonság meg van benne, NEM MELEG!!!

Szerintetek mit csináljak, hogy felfigyeljen rám? És bevaljam neki újra (normálisan) és megkérdezzem mi a véleménye rólam? Tulajdonképpen az sem érdekel ha totál leégetem magam, és az egész suli ezen kattogna, csak az a vágyam hogy együtt legyünk. Légyszi adjatok tanácsokat! 14/L



2012. nov. 15. 18:30
 1/1 Lin71 ***** válasza:

:) hát tudod ha osztálytársad, szintén 14, ekkor ő még egy kicsit éretlen ebben a korban.

Főleg a mai világban, mikor akkor vagy egyáltalán ember, ha ilyen telefonod van, meg úgy öltözködsz, stb...

Szerintem ha ő nem közeledett feléd sehogy sem, és nem is reagált semmit sem, akkor ez nem kölcsönös.

Megpróbálhatod mégegyszer, elmondhatod mit érzel, és megkéred (nyugodtan, normálisan), hogy ő mit gondol.

Ha megint nem mond semmit, vagy kiröhög, akkor egy éretlen gyökér, hagyd a francba, jobbat érdemelsz, és el is jön majd a jobb, hiába érzed úgy most, hogy kilátástalan az egész.

Ha ez lesz, vagy az, hogy visszautasít, akkor ennyi, hagyd inkább, ne koslass utána, a pasik utálják a piócákat.

Nem érsz el semmit ha rimánkodsz vagy ha könyörögsz, vagy bizonygatod hogy te mennyire szereted. Felesleges, ha ő nem úgy érez.

Azt meg ne mondd, hogy nem érdekel mi lesz, mert "viselkedj úgy, és csak olyat tégy, amit később nem bánsz meg".

2012. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!