Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék még? Főleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék még? Főleg fiúk válaszoljanak! 18/L

Figyelt kérdés

Novemberben lesz a páromnak a szülinapja és rá 2 napra leszünk 2 éve együtt.

Eddig azt gondoltam ki hogy veszek valami szexis fehérneműt és azzal lepem meg és veszek neki majd valamilyen ajándékot.

A kérdésem az lenne hogy mivel lephetném meg aminek nagyon örülne? Nektek mi tetszene? :)

Normális válaszokat szeretnék,a poénosok kíméljenek!



#ajándék #megleetés
2012. okt. 4. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy olyan ajándékot, amit másnak nem tudnál adni. Egy olyat, amit csak neki szánsz. Ez az ajándékozás lényege, hogy egyedi legyen, egy emberhez szabott. A fehérnemű nem rossz ötlet, de elsősorban én nem magamat lepném meg, hanem őt.
2012. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A fehérnemű jó öltet.Viszont te ismered.Gondold át mit szeret a legjobban.Segíts nekünk.Mit szeret?Mi a hobbija?
2012. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

az ajándékkal nincs gondom:)

csak azt szeretném tudni hogy mellé mit csinálhatnék még?

2012. okt. 4. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Süss sütit :) Valami igazán finom édességet.Öltözz fel vadítóan szexisen.Majd bent szobájában.Az ágyon egyetek,és mutass egy kis sztriptízt
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mindig meglepem valamivel, viszek neki sört, vagy csinálok neki valami finom ennivalót. Amikor találkozunk mindig megmasszírozom. meglepem apróságokkal.

Amúgy a munkáját szereti ami a mezőgazdaság,földművelés és nem hiszem hogy azzal kapcsolatban vehetnék neki valamit.

Szereti a különleges pálinkákat,borokat..de azt már vettem neki így nem hiszem hogy az most jó ötlet lenne... esteleg valaki tud valami olyan helyet ahová elmehetnénk pár napra és nem drága?

2012. okt. 4. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Kis traktor modell :)
2012. okt. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam:D
2012. okt. 4. 19:10
 8/12 anonim ***** válasza:
DE amit neki kell össze rakni.Ilyen apró kis darabokból.Az a legjobb.Én katona vagyok és egyszer kaptam a barátnőmtől egy BT80A-t amit szerelgetni szoktam.Mit nem mondjak egész este az előtt ültem és építettem :D
2012. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet:D
2012. okt. 4. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mégis én tudjam,hogy mit szeret a te pasid?Szerintem valamennyire ismered már...Azt tudom írni,aminek én örülnék:

Az egyik kedvenc filmem eredeti dvd-n,vagy egy normális,nem luxus óra,esetleg ezüst gyűrű(amit úgyse hordanék a munkám miatt,de legalább lenne),van azért aminek örül az ember,még ha nem is nagy dolog,pl ha főzöl valamit,és veszel egy kis dolgot,ami a polcon el fér,vagy egy közös képből készült üveg hogyhívják,valahogy bele gravírozzák a képet az üvegbe...

2012. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!