Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez így esélytelen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így esélytelen?! Mit csinálhatnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tetszik nekem ez a lány nagyon! Ő 22, én 26 (fiú). Külföldön dolgozom. Nem azért mert annyira élvezem, hanem azért, hogy legyen valamim az életben. Kijelenthetem h jól keresek. Ezt tudja a lány is, mivel ahol élek, "beszédtéma". Albérletben lakom (egyenlőre), és véletlenül az exe szüleinél (teljesen külön lakás,nemrég derült ki). Ráírtam face-n, hogy szívesen megismerném... Két-három levél jött ment... És ez volt tőle a legutóbbi:

"Kirandulni voltunk - talan egyszer septiben leptem fel.Nemetorszagban vagyok - itt toltom a szabadsagom.Engem frusztral,hogy ott elsz.Meg egyebkent is egy olyan kapcsolatra vagyom ahol a masik mindig elerheto - nem tavkapcsolatban szeretnek elni.Ne haragudj."



2012. szept. 10. 10:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... elég egyértelmű volt és érthető is szerintem.
2012. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha Te is tetszenél neki, nem így nyilatkozna.

De nem eszik olyan forrón...

Nekem, öreg rókának elhiheted, hogy kedvességgel, udvarlással sok minden elérhető lehet. Ha valóan szeretnéd, egy próbát még megér. Ha nem vagy tolakodó, de meg tudod győzni valamiképpen arról, hogy Ő mennyire fontos számodra, lehet némi esélyed. De azért nagy reményeket ne fűzz hozzá!

2012. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Világosan megmondta, hogy neki nem pálya a távkapcsolat. Csak azért pedig ne költözz el, hogy vele lehess - ne fuss egy lány után sem.
2012. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szintén 22 éves. Én sem akarnék egy ilyen mértékű távkapcsolatban élni, mert itt már tényleg nem arról van szó, hogy felülsz a vonatra és 2 óra alatt itt vagy, ha úgy hozza a helyzet. Szerintem erre nincs megoldás. Nem akar távkapcsolatban élni, ha elég eltökélt tótágast is állhatsz, nem fog változni a véleménye.
2012. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bosszant nagyon, h a pénzt és az ezzel járó gondtalanságot minden lány tudja értékelni. Nem értem az olyan embereket, h majd szerelemből megélünk meg ilyenek....... Találkoztunk már személyesen 1-szer, véletlenül. Akkor én nem úgy vettem észre, h nem tetszenék neki, szemeztünk, mosoly, és érezhetően vibrált a levegő. Teljesen ott tartok, h nem tudom, pedig már nem elsőbálozó vagyok. Futni meg tényleg nem akarok utána.
2012. szept. 10. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Az még kevés, hogy tetszel neki. A távolság a baj.
2012. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az is roppant kevés, hogy van pénzed!

Viszont azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt írta, kedvességgel, udvarlással még sokra viheted a lánynál!!!

De légy túl nyomuló, hidd el be fog jönni! :)

2012. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aláírom, egy már meglévő, komoly kapcsolatban igaz az amit mondasz, valamiből meg kell élni és én azt sem bánnám, ha emiatt külföldre kellene költöznöm.

Az egyetlen, amit bánnék az az, hogy engem a kötelességeim még MINIMUM 2 évig idekötnek, jobb esetben 4. Ez azt jelentené, hogy ezen idő alatt a megismerkedéstől kezdve mindent úgy kellene felépíteni, hogy te közben ezer akárhányszáz km-re éled tőlem az életedet és ha havonta tudunk találkozni, akkor már igen sokat mondtam. Gyakorlatilag az összeköltözés és együttélés témája 26 éves koromra merülne fel először, ami számomra nem túl kecsegtető. Attól, hogy van pénzed, egy cseppet sem vonzóbb számomra az ajánlat, node mindegy is. Ez nem nekem való, de különbözünk, ettől szép a világ. 22 éves válaszoló voltam.

2012. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!