Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtudtam, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm féléve bulimiás. Azóta egyszerűen nehezemre esik megcsókolni. Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Hiába tudom, hogy az nap nem hányt, hiába finom mentolos a lehelete..olyan szemét vagyok, tudom, és szeretem, 2 éve vagyunk együtt..
2012. jún. 7. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szm már nincs + köztetek a "régi láng". dobd fel vmivel a kapcsolatotokat :)
2012. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Segítség kellene neki.
2012. jún. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

beszélgess vele.. kérdezd meg,hogy mi van vele?! miért teszi ezt?! de bárhogy is dönt tesz rád számíthat.. hidd el hogy lelkileg nagyot löksz rajta és amúgy lehet hogy abba hagyja az önmaga hánytatását!


amúgy szerinted miért csinálja?

2012. jún. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az anorexiába keveredett be először, gyakran sírva fakadt miután evett, és jár már 1 éve pszichiáterhez. Sosem elégedett meg magával, egyébként sovány.:/
2012. jún. 7. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked ez a legnagyobb problémád és nem maga a tény hogy beteg és segítségre lenne szüksége, hogy aggódj érte akkor az egész rég rossz.
2012. jún. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szoktasd le erről a ribancot!
2012. jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!