Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen lánnyal együtt lenni? Hogy bírja megcsókolni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap láttam egy párt, olyan 20 év körüliek lehettek, a lány szerintem 20 alatt, a fiú felette.

A lényeg hogy a lánynak nagyon durván el volt rohadva a fogsora, tiszta fekete volt, és nevetett simán, a pasinak meg normális fogsor, szép fehér. Én már attól is majdnem elhánytam magam hogy láttam, a pasija meg ott volt mellette, meg is csókolta, ő hogy csinálja? Nem érzi hogy büdös a szája, meg nem látja hogy milyenek a fogai??



2012. máj. 17. 07:48
1 2
 1/19 s'LixX válasza:
Fordítva is így van ám. Viszont nem tudhatod milyen a belsője. Anélkül ne ítélkezz elsőre ;)
2012. máj. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Részletkérdés. Gondolom, hogy lány vagy. És feltételezem, hogyha egyszer fülig szerelmes lennél egy srácba, nem izgatna, hogy úgy állnak a fogai, mint akit tarkón b*sztak vaslapáttal, és erőteljesen sárgulnak is.
2012. máj. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hogy fordítva? Ha hozzám odajönne egy ilyen fogú pasi biztos elküldeném. Aki nem bírja felemelni a fogkefét néha az nem lehet normális.
2012. máj. 17. 07:53
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Honnan tudod h nem emeli fel a fogkefét? Sok olyan betegség van sajnos, ami a fogak elvesztéséhez vezet. Ismerősömnek is volt, pontosan nem tudom mi a betegség neve, de sorban kihullottak a fogai, persze nem 1-2nap alatt. Volt amelyik így elfeketedve. Arról sem ő tehetett. Jah és nem volt öreg, 30as éveiben jár.

Lehet h akit te láttál, nem régóta jár fogorvoshoz csak. Lehet h csak ritkán tud eljárni, mert mondjuk nem olyan az anyagi helyzete.

Megannyi dolog miatt lehet, nem kell leírni mindenkit elsőre:) Főleg hanem is ismered. Nyilván a pasi sem hiába volt vele.

2012. máj. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

dehülye vagy...ttól még tuti mos fogat, szerintem ez lány betegség, bulímia miatt rendelkezik ilyen fogsorral..

amúgy én is naponta vagy5x mosok fogat, mégsem fehérek, mert a fog alapból nem hófehér (csak a szerencsés embereké) hanem csontszínű

ne a hollywoodi mindenhéten fogfehérítésre járó emberek legyenek már a példa..

2012. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igen értem én hogy csontszínű, nekem se hófehér.

Amúgy is ha kilyukad el kell menni betömetni, az ingyen van, nem kell megvárni hogy kirohadjon. Nekem is volt már lyukas fogam, elmentem és szépen betömték. Azért nem hiszem hogy ilyen idős koráig aki rendesen mossa a fogát annak ilyen lenne.

2012. máj. 17. 08:17
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is nagyon undorító. Mindegy hogy fiú vagy lány igénytelenséget tükröz. Kíváncsi vagyok, hogy aki azt mondja, hogy nem az a lényeg, meg hogy a belső a fontos az járna e olyan lánnyal vagy fiúval akinek rohadnak a fogai?
2012. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan barátnőm akinek hasonló fogazata volt, nem zavart de megbeszéltük hogyha találkozunk vagy jön hozzám akkor rágózik. Csókolózásnál se érzel semmi rosszat. És én is mosom mindig a fogamat, fehérek is. És összejönnék ilyen lánnyal, ha amúgy normális és szép lenne.
2012. máj. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Semmi különös, kedves kérdező. Pusztán felszínességre vall,ha ennyiből ítélsz. A szerelem nem ilyen egyszerű,nem válogat. Én is voltam szerelmes olyan lányba,akinek tök szőrös volt az arca,ez is elég bizarul hangzik,de képzeld,nem zavart. Egyszer talán majd megérted,addig meg remélem nem találkozunk,mert a való életben az ilyen típusú felszínes embereket a lehető legmesszebbről elkerülöm.
2012. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
És ha fogszabályzója volt? De felteszek egy kérdést (előtte egy tényt). Magyaroroszágon a lakosság majdnem kétharmada dohányzik (ebből 40-45% erős dohányos). Szerinted ezen embereknem nem olyan a foguk? Lehet szép hófehér, attól még simán kiköpheti, ha ínysorvadása van. Nálam a cigi kizáró ok (sose dohányoztam, nem is fogok).
2012. máj. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!