Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy ilyen lánnyal együtt lenni? Hogy bírja megcsókolni?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap láttam egy párt, olyan 20 év körüliek lehettek, a lány szerintem 20 alatt, a fiú felette.

A lényeg hogy a lánynak nagyon durván el volt rohadva a fogsora, tiszta fekete volt, és nevetett simán, a pasinak meg normális fogsor, szép fehér. Én már attól is majdnem elhánytam magam hogy láttam, a pasija meg ott volt mellette, meg is csókolta, ő hogy csinálja? Nem érzi hogy büdös a szája, meg nem látja hogy milyenek a fogai??



2012. máj. 17. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Attól hogy valakinek rosszak a fogai még nem biztos hogy igénytelen is. Nekem is rosszak , pedig napi 3× mosom használok fogselymet meg minden vackot, de hiába mert ilyen genetikát örököltem. A fogorvosom is mondja hogy sokkal ápoltabb a szám mint sok teljesen egészséges fogsorú páciensének, de törődjek bele hogy az enyéimmel sajnos nem nagyon lehet mit csinálni. Ez van, iszonyatosan szégyenlem is magam miatta, de nem tudom ennél többet tenni ellen.
2012. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
De ha a belső a fontos, akkor a fogak is számítanak, hiszen azok is belül annak ;-)
2012. máj. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön az igénytelenségre fogni ám!

Az egyik munkatársamnak egy foga volt full fekete, pár kihullott neki, valami betegség következtében.


Amúgy nem tudnék én se együtt lenni egy ilyen emberrel, pedig nekem sem álom szépek a fogaim, mint az amerikai filmekben.

2012. máj. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én páromnak sem tökéletes a fogsora, sőt, néha elég kellemetlen a szájszaga is az egyik rossz foga miatt. Erről nem tehet, ilyet örökölt. Viszont én szeretem őt, és nem érdekel, hogy hogy néz ki, az a fontos, hogy ő is szeret engem, és kiegészítjük egymást.

Nincs tökéletes ember, mindenkinek lehet valami testi hibája. Nekem is van, szép szemölcs virít a fülem tövénél. De ő még ezt a szemölcsöt is szereti rajtam, és nem akarja pl leműttetni, mint az előző párom.


Mondjuk az már más kérdés, hogy ilyen csúnya fogakkal milyen bátran nevetgélt az a lány. De tudod mit mondok? Ez sem a te dolgod.

2012. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ismered azt a mondást, hogy a szerelem vak? Nagyon-nagyon igaz.


24/N

2012. máj. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De ennyire? Szóval hogy lehet olyanba beleszeretni? Én megnézem először hogy az alap dolgok rendben vannak-e és ez annak számít. Ha romlik a foga akkor is betömik neki ingyen.
2012. máj. 18. 22:54
 17/19 anonim ***** válasza:

Nyilván nem ilyen egyszerű a helyzet, ha az egész fogsorával gond van. Lehet hogy beteg, és a pasi még egészségesen ismerte meg, nem tudhatjuk a hátteret.


És igen, ennyire. Én is jártam elég sokáig olyan sráccal, akinek nagyon csúnyán heges volt az arca (baleset). Folyton kérdezgették a barátaim, hogy bírom elviselni, mert ők nem bírják a látványt. De engem kicsit sem érdekelt, szerelmes voltam. Van ilyen.


24/N

2012. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ehj .. én nemtudom én tuti nem bírnám ki ! utálom ha valakinek büdös a foga..most istenem..mért nem lehet annyit megtenni naponta 2x h szán 2 percet a fogaira h megmossa?
2012. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Genetika lehet az oka a gyorsan romló fogaknak, vagy betegség.

Amúgy nem tudom te hol laksz, de nálunk 10.000 forint egy tömés 5.000 egy foghúzás.

2012. júl. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!