Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem leszek elég jó neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem leszek elég jó neki? Vagy mégis mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve vagyunk együtt. Mikor összejöttünk hosszú szőke hajam volt, és nőiesen öltözködtem (magassarkú meg ilyenek). Azt mondta, hogy tetszem neki így is, mert amúgy nyilván nem jött volna velem össze, de neki általában jobban tetszenek a sportosabb lányok, meg a barna haj.

most -bár nem direkt, csak lehet tudat alatt- barna lett a hajam, és inkább sportosabban is öltözködöm, és mostmár azt mondta, hogy tudja mit mondott régen, de ő is változott, és jobban tetszene neki, ha nőiesen öltözködnék újra.. és ekkor gondoltam át igazán, hogy végig hozzá alkalmazkodtam, és neki akartam tetszeni, de neki soha nem jó ahogy kinézek... úgy érzem sehogy sem felelhetek meg neki... mindig talál majd valakit aki jobb. de ha nem vagyok jó úgy neki ahogy épp vagyok, akkor miért van éppen velem?


2012. márc. 24. 22:44
 1/6 étoile et lune ***** válasza:
Ezek alapján azt gondolom, eltúlzod a dolgot. Téged szeret, azért van veled, de változik az ízlése, és ha már Te olyan típus vagy, aki szeret a kedvében járni, akkor megjegyzi, hogy már inkább a csajosabb nők jönnek be neki. Ne vedd magadra, szerintem minden nő kap ilyesmi ,,beszólásokat" a kapcsolatában.
2012. márc. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ven még veled mert fél hogy egyedül marad amúgy válts vissza nőiesbe aztán ha nem felel meg neki akkor lehet hogy jobb lenne ha szétmennétek
2012. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy kiveszem, ő sohasem mondta, hogy nem vagy jó. A saját rögeszméidért nem hibáztathatod.
2012. márc. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én párim is mikor még összejöttünk kijelentette neki a szőke hajú kék szemű lányok tetszenek(az exe..) én meg barna hajú vagyok zöld szemekkel..hát eléggé összetiporta bennem minden önbecsülésem,önbizalmam.azóta próbálom helyrerakni magam(2éve),persze ő mondja hogy így vagyok tökéletes blablabla...
2012. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem úgy lenne természetes, hogy úgy vagyok jó neki ahogy vagyok, vagy ha mégsem akkor ne mondaná legalább. az meg h váltsak vissza nőiesre... akkor ezentúl már mindig ez lesz, hogy olyan stílusom lesz ami épp neki tetszik?
2012. márc. 24. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy Te hogy érzed jól magad? Úgy öltözzél.
2012. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!